пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Засідання школи професійної адаптації молодого та малодосвіченого спеціаліста психологічної служби системи освіти м. Ужгород

       07 листопада 2018 року в УЗОШ І-ІІІ ст. 20 відбулося засідання школи професійної адаптації молодого та малодосвічегого спеціаліста психологічної служби системи освіти міста Ужгорода. Тема зустрічі «Психологія підлітків з «важким характером». У засіданні взяли участь 7 практичних психологів дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів міста, керівник школи молодого та малодосвіченого спеціаліста психологічної служби, практичний психолог Корпош О.В., завідувач ЦППСР Томей А.М., методист ЦППСР Патраманська О.М.

       Корпош О.В. висвітлила психологічні новоутворення підліткового віку, розповіла про розвиток самосвідомості, про акцентуаціі в характері підлітків.

       Томей А.М. ознайомила учасників з результатами дослідження щодо визначення типів акцентуаціі характеру учнів 7-х класів, поінформувала про терміни проведення загальноміського дослідження та форми подачі результатів обстеження. Учасники засідання взяли до уваги отриману інформацію та відзначили важливість іі використання у своїй діяльності.