пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Методичне об`єднання шкільних бібліотекарів

              Щороку з 1 по 31 жовтня, починаючи з 2014 року, в рамках Міжнародного проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. У 2018 році він проводився під гаслом «Шкільна бібліотека — центр творчого розвитку дитини» і присвячений видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям  

В. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження.

          31 жовтня 2018 року в УЗОШ І-ІІ ст.№14 відбулося методичне об`єднання шкільних бібліотекарів міста.

Учасники зустрілися, щоб підбити підсумки роботи Місячника, представити інноваційні форми роботи шкільних бібліотек та презентувати досвід діяльності шкільної бібліотеки УЗОШ №14 у цьому напрямку. Стойка Р.Й., бібліотекар поділився досвідом популяризації дитячої книги серед учнів, розповів про використання різних форм і методів залучення школярів до читання. Він також зауважив, що у цьому напрямку проводиться спільна робота усього педагогічного колективу. Детальніше представив роботу в рамках Місячника. Протягом місяця у закладі діяла «Територія творчості», де учні мали можливість читати і творити. Доповідач, зокрема, продемонстрував творчий доробок учнів 7-го класу, які за допомогою ілюстрацій створили книгу «The cat in the hat», книгу «Українські казки», зібрану учнями молодшої школи з розмальовок до казок, стіннівку «Книга — джерело освіти», книги ручної роботи «Пори року» та «Осінь», колаж «Улюблена книга».

            З метою залучення учнів до читання та інформування користувачів про книги та послуги Роман Йосипович організовує екскурсії в бібліотеку — бібліотечний десант.

           Засідання пройшло в теплій та  дружній атмосфері, учасники дійшли висновку, що враховуючи виклики сьогодення, шкільні бібліотеки використовують у своїй діяльності сучасні різноманітні форми роботи. Завдяки актуальному змісту, творчому підходу і нетрадиційним назвам, здатні привертати до себе увагу користувачів та залучати нових відвідувачів.