пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Семінар для лідерів учнівського врядування шкіл міста Ужгорода

 

19 жовтня на базі УЗОШ №20 — ліцею «Лідер» був проведений семінар для активних лідерів учнівського врядування шкіл міста Ужгорода. Організаторами виступили представники учнівського врядування міста — «КОРЗО». Учасниками заходу стали школярі та педагоги-організатори більшості навчальних закладів Ужгорода, які попередньо зареєструвалися у Гугл-формах. Семінар складався із кількох секцій: вступна —  «Звіт про діяльність учнівського врядування міста за 2017-2018 н.р.», секції за напрямками з проведенням тренінгів: «Культура та дозвілля», «Майстер-клас із медіа», «Спорт», «Волонтерство», секції для педагогів-організаторів, заключної дискусії про зміни та удосконалення роботи учнівського врядування шкіл та міста.

У результаті роботи народилося кілька проектів. Одними з найцікавіших виявилися такі: «Зміни з дитинства», метою якого є залучення до громадської роботи  дітей із дитячих будинків та  проект «КОРЗО» — шлях до самореалізації», метою якого є популяризація роботи лідерів міста.

         Серед цікавих заходів можна виокремити спортивний квест до Дня спорту «Рух — це життя!», конкурс «Фантазер», книжкову ярмарку до Дня писемності та фестиваль сучасних субкультур.

        Семінар завершився роздумами щодо подальшого розвитку учнівського врядування. За словами присутніх, захід подарував хороший досвід та відчуття єдиної команди. Адже працювали за принципом «рівний — рівному» — діти для дітей. Молоді лідери показали дорослим, що вони впевнено можуть бути хорошими організаторами масштабних заходів.