пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Засідання методичного об’єднання вчителів фізики

 

          18 жовтня 2018 року на базі УЗОШ І-ІІІ ст. №15  міста Ужгорода відбулося засідання вчителів фізики на тему «Шляхи вдосконалення роботи щодо підвищення ефективності в набутті учнями експериментальних умінь, освітніх компетенцій».

          На засіданні виступила Трачук Л.П. на тему «Мотивації навчально-пізнавальної діяльності учнів засобами ІКТ». Вчитель фізики Чулак Н.С. провела  фізичний квест з використанням ігрових технологій, метою якого було підвищення навчально-пізнавальної діяльності вчителів,  розвиток логічного мислення та уміння працювати в команді. Під час гри, дві команди  розв’язували логічні завдання, ребуси, проводили фізичні експерименти, шукали оригінальні розв’язання та підказки. Після виконання одного завдання, команди переходили до наступного.

            Вчителі Тураній М.С. та Чичура Л.І. презентували свою роботу щодо шляхів вдосконалення і підвищення ефективності експериментальних вмінь та освітніх компетенцій при підготовці вчителя до уроків фізики.