пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Засідання творчої групи практичних психологів системи освіти міста Ужгорода

17 жовтня 2018 року на базі ЦППСР управління освіти відбулося перше засідання творчої групи практичних психологів закладів загальної середньої та дошкільної освіти на тему «Психологічна готовність дітей до навчання у НУШ». Метою професійної зустрічі фахівців було переглянути підходи щодо організації діагностичної роботи з визначення психологічної готовності дітей до навчання в контексті Нової української школи.

У ході дискусії серед іншого обговорювалися труднощі, що виникли у цьогорічних першокласників на початку навчання, а також актуальні показники для визначення ступеня шкільної зрілості сучасних дітей. Члени творчої групи, обмінюючись ідеями та практичним досвідом, вирішили дещо змінити процедуру діагностики психологічної готовності до навчання дітей 6-7-річного віку, модифікувати певні методики, які застосовувалися раніше і  вже наступного разу презентувати свої розробки.