пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Методичне об'єднання працівників закладів дошкільної освіти

18.10.2018 року на базі  ДНЗ № 19 в рамках методичного об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти було проведено тренінг для вихователів-методистів   та голів методичних об'єднань на тему  «Емоційний інтелект. Можливості саморозвитку для вихователя та розвитку у вихованців».

    Присутні учасники ознайомилися з сутністю поняття «емоційний інтелект», його складовими та методами.  Під час проведення тренінгу учасники виконували практичні вправи, що дозволяють глибше зрозуміти власні емоції та емоції інших людей:  «Мій настрій»,  «Якщо я погода, то яка?», «Дзеркало», «Квітка бажань», «Тут і тепер» та інші. Вони  створили  «портрет емоційно компетентної людини» за допомогою афоризмів філософів та відомих людей, провели самооцінку емоційної компетентності через  самодіагностику на основі анкети «Пізнай себе», дізналися про  прийоми емоційної    саморегуляції.

    Дискутуючи учасники прийшли до спільної думки , що не варто опиратися емоціями, краще мудро використовувати їх, бо реалізована емоція є ресурсом. Розвиток емоційної компетентності – це не контроль над емоціями, а управління ними.

  Підсумком зустрічі стало рішення провести на базі закладів дошкільної освіти у співпраці з психологами тренінг для вихователів  на тему «Емоційний інтелект» та залучити їх до роботи з  формування  емоційної компетентності  у дошкільників.