пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

засідання методичного об’єднання практичних психологів тему «Емоційний інтелект як ресурс психологічного благополуччя особистості»

10 жовтня на базі Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 з угорською мовою навчання імені Габора Дойко відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів системи освіти міста на тему «Емоційний інтелект як ресурс психологічного благополуччя особистості». На заході було висвітлено важливість та розкрито зміст поняття емоційний інтелект, яким позначається комплекс здібностей та специфічних компетентностей необхідних для оптимального функціонування людини як суб’єкта суспільного життя. Також було проаналізовано стан розробки підходів до концептуалізації та вимірювання емоційного інтелекту, обговорено закони емоцій, внутрішні та зовнішні компоненти емоційного інтелекту й особливості їх виявлення, структуру рівнів сформованості емоційного інтелекту, витоки його стресозахисного та адаптаційного потенціалу.

Під час практичної частини учасники заходу, – а це двадцять два практичних психологи загальноосвітніх шкіл міста, – за допомогою різних методик і технік мали можливість відпрацювати засвоєне на практиці.