пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

3 жовтня відбувся спортивний шкільний фестиваль «JuniorZ»

3 жовтня на базі  ужгородського  спорткомплексу «Юність» відбувся спортивний шкільний фестиваль «JuniorZ»

       На цей захід приїхав співорганізатор фестивалю – відомий український шоумен і телеведучий Олександр Педан.   В заході взяли участь понад 800 учнів навчальних закладів міста: 300 учасників змагань та 500 вболівальників.

Олександр Педан від імені учнів подякував керівництву Ужгорода за виділені кошти за спорядження, адже для створення належних умов для викладання новітніх модулів на уроках фізкультури, на придбання необхідного спортивного інвентарю з міського бюджету виділено 100 тис. грн. Кожна дитина на фесті змогла вибрати для себе вид спорту за індивідуальними потребами: чи-то флорбол, чи фрізбі, петанк, корфбол, хортинг, сумо, самбо або чирлідинг. Учні випробовували свої сили у кожному з представлених видів спорту та отримували оцінки від тренерів.
       Запроваджувати новітні модулі на уроках фізичної культури виявили бажання учні та вчителі 11 закладів освіти міста, зокрема Класична гімназія (чирлідинг, петанк, фрізбі), Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа №2 (флорбол, фрізбі, петанк, чирлідинг), Ужгородська спеціалізована школа №3 (флорбол, петанк, бадмінтон), Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа №4 (флорбол, фрізбі, бадмінтон), Ужгородська спеціалізована школа №5 з поглибленим вивченням іноземних мов (петанк), Багатопрофільний ліцей «Інтелект» (фрізбі, петанк, бадмінтон), Ужгородська загальноосвітня школа №15 (флорбол, петанк, фрізбі, чирлідинг), Ужгородська ЗОШ №16 (петанк), Ужгородська загальноосвітня школа №20 – ліцей «Лідер» (флорбол, фрізбі, петанк, чирлідинг), навчально-виховний комплекс «Гармонія» (флорбол, петанк, бадмінтон), навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ст. з угорською мовою навчання – угорськомовна гімназія» (хортинг, флорбол, фрізбі, бадмінтон, чирлідинг).

Відповідно до рішення журі конкурсу-фестивалю команди переможці отримали в подарунок від організаторів спортивного руху «Junior-Z»  комплекти інвентарю для флорболу, петанку, фризбі. А всі учасники показових виступів чирлідингу отримали заохочувальні призи.
      Нагадаємо, 15 травня 2018 року Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та відомий телеведучий Олександр Педан підписали Меморандум про співпрацю, обласний центр Закарпаття став дев’ятим містом, яке долучилося до спортивного руху JuniorZ.
JuniorZ – це спортивний рух для покоління Z (що народилося після 2000 року), спрямований на зміну системи фізкультури у школах, пошук ефективних форм спортивно-масової і виховної роботи, залучення дітей до здорового способу життя, зокрема й через впровадження на уроках фізкультури новітніх видів спорту, які можуть зацікавити сучасну молодь.