пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Засідання Школи професійного зростання педагогічних працівників ЗДО «Особливості інтеграції в ЗДО. Потенціал інтегрованого заняття в дошкіллі»

04 жовтня 2018 р. на базі ДНЗ № 33 м. Ужгорода відбулося засідання Школи професійного зростання педагогічних працівників ЗДО «Особливості інтеграції в ЗДО. Потенціал інтегрованого заняття в дошкіллі». На засіданні були присутні 26 педагогів дошкільних навчальних закладів міста. Учасники заходу ознайомилися з особливостями організації і проведення інтегрованих занять у дошкіллі, відвідали методичну майстерню, де педагоги ДНЗ № 33 поділилися досвідом проведення інтегрованих занять на прикладі заняття «Дивовижне перетворення листочка», елементи якого представили колегам.

Практичний психолог ДНЗ № 33 Томей Анжеліка Миколаївна провела з учасниками практикум по складанню інтелектуальних карт, де пояснила методику складання таких карт як засобу підготовки до інтегрованого заняття та запропонувала використовувати спрощені інтелект-карти у роботі з дошкільниками.

Підсумком засідання стало рішення поширювати досвід проведення інтегрованих занять у закладах дошкільної освіти та забезпечувати наступність з початковою школою, де активно впроваджується інтеграція навчальних предметів, зокрема курс «Я досліджую світ» в Новій українській школі.