пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Святкування Дня працівників освіти

03 жовтня 2018 року у Закарпатському обласному художньому музеї імені Йосипа Бокшая відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти. Педагогів міста з їх професійним святом привітали міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, секретар міської ради Андріана Габор, начальник управління освіти Марина Пуківська. Богдан Андріїв підкреслив, що робота в освіті одна з благородніших. Педагог – не просто професія, це покликання серця і душі. Викладання вимагає повної самовіддачі, цілковитої витрати розумових, фізичних та духовних сил, вчитель зобов’язаний бути дуже тонким психологом, щоб уміти розпізнати найкращі якості та схильності у свого учня та допомогти їх розкрити.

Освітян міста також привітав голова Ужгородської міської профспілкової організації працівників освіти і науки Михайло Мегеш. Він щиро побажав працівникам освіти здоров’я, натхненної праці, старанних учнів, вдячних батьків та належної оцінки праці педагога з боку держави.

У рамках заходу було відзначено грамотами міської ради педагогів міста за вагомий внесок у розвиток освіти Ужгорода. Для присутніх виступили запрошені музиканти. Натхненна музика Шопена у виконанні Андріана Ерпа, неповторні класичні мелодії у виконанні струнного квартету «DOLCE VITA» та дуету «Clarnet and guitar duo» створили піднесений настрій присутнім педагогам міста і надихнули їх на подальшу плідну працю.