пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Засідання керівників гуртків художньо-естетичного напрямку


У середу, 26 вересня 2018 року, на базі УЗОШ №20 – ліцею «Лідер» відбулося засідання керівників гуртків художньо-естетичного напрямку на тему «Нормативно-правове та інструктивно-методичне забезпечення організації навчально-виховного процесу на 2018/2019н.р.». Методист управління освіти Симкович М.О. ознайомила всіх з основними засадами організації навчально-виховного процесу у 2018/2019 н.р., навчальними програмами та навчальною літературою з позашкільної освіти, рекомендованих МОН до використання у 2018/2019 навчальному році, надала методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти у закладах загальної середньої освіти та порядком оформлення програм гурткової роботи.

Голова творчої групи, заступник директора з виховної роботи УСЗОШ І-ІІІ ст. Федьо Л.В. провела інструктаж щодо проведення заходів з черлідинга  у рамках проведення заходів Всеукраїнського проекту «ДжуніорЗ» та  надала методичні рекомендації щодо участі у показових виступах кожної шкільної групи підтримки.