пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Обмін досвідом

У рамках заходів до Дня міста  та з метою налагодження контактів, обміну досвідом між освітніми установами  Ужгорода та Словаччини 14 вересня 2018 року з візитом в нашому місті перебувала освітянська делегація м. Кошице (Словаччина). Протягом дня педагоги гімназії м. Алейова (Кошиці) знайомилися з  українською системою освіти - відвідали класичну гімназію, ознайомилися із досвідом роботи закладу, взяли участь у тематичному ворк-шопі. Урочисто привітали гостей заступник міського голови Олександр Білак та завідувач методичного кабінету управління освіти Ірина Даньків. Побували гості і в УЗОШ №8, яка бере участь у дослідно-експериментальній роботі в контексті Концепції „Нова українська школа”.

Методист методичного кабінету управління совіти Марія Симкович організувала екскурсію під час якої учні та їх наставники мали змогу ознайомитися із родзинками нашого  міста.