пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Підсумкова колегія

   29 серпня 2018 року в УЗОШ І-ІІІ ст. №6 відбулося підсумкове розширене засідання колегії  управління освіти Ужгородської міської ради, на якому були присутні не лише керівники закладів освіти, але й голови рад шкіл, НВК та закладів дошкільної освіти.

   Міський голова Богдан Андріїв наголосив на тому, що  учні 1 класів цьогоріч  навчатимуться відповідно до Концепції  «Нова українська школа», тому зроблено все для того,  щоб першокласникам у школі було цікаво. Привітав міський голова всіх присутніх з початком  Нового навчального року.

    Начальник управління освіти Марина Пуківська під час виступу «Про підсумки розвитку дошкільної та загальної середньої освіти у 2017-2018 навчальному році та завдання на 2018-2019 навчальний рік» звернула особливу увагу на фінансування освітньої галузі: оснащення та ремонти закладів дошкільної освіти, видатки на  професійно-технічну освіту, капітальні ремонти на об’єктах освітніх галузей. Проаналізувала результати досягнень учнів в предметних олімпіадах та результати МАНу. Йшла мова у виступі про участь в пілотному проекті щодо Нової української школи та про забезпечення освітнього процесу в 1 класах.

Пріоритетними завданнями на 2018-2019 навчальний рік визначено:

n  Реформування галузі відповідно до нового Закону «Про освіту»;

n  Реалізація Концепції державної  політики у сфері реформування  загальної середньої освіти до 2019 року «Нова українська школа»;

n  Формування в дітей та учнівської молоді компетентностей, необхідних для успішної самореалізації;

n  Створення сучасного освітнього простору та нового освітнього середовища;

n  Інформування громадськості про реформи в галузі освіти міста «Прозорість та інформаційна відкритість».                                                    

        На колегії управління освіти заслухали інформацію «Про підсумки зовнішнього незалежного оцінювання та організацію проведення ЗНО – 2018».  Олена Шварц, методист методичного кабінету управління освіти,   наголосила на тому, що більшість шкіл міста покращили результати, але     аналіз ЗНО-2018 показує, що ще є над чим працювати. Насамперед потрібно    вдосконалення  якість  навчального процесу, взявши за основу такі принципи навчання,  як визнання кожного учня особистістю, принцип неповторності кожної дитини; активізувати  роботу  шкільних  практичних  психологів  щодо  психологічної  допомоги  підліткам  та їх батькам під час підготовки учнів до ДПА у формі  ЗНО, враховуючи індивідуальні особливості учнів.