пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

День захисту дітей!

         Цьогоріч в рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей в Ужгороді відбулося ряд заходів.

Вперше серед закладів дошкільної освіти проведено конкурс-фестиваль дитячих страв "Ням-Ням-Фест".

         Метою заходу було сприяти вдосконаленню майстерності кухарів, спонукатип їх до творчого професійного пошуку. У конкурсі взяло участь 25 закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів.

         Учасники фестивалю мали нагоду продемонструвати свою майстерність, а відвідувачі - скоштувати смачні дитячі страви.

         Оцінювало конкурс компетентне журі: секретар міської ради  Андріана Габор, кондитер Валентин Штефаньо,  технолог Ужгородського ВПУ № 20 Прокопишина Марта Миколаївна, директор ресторанного господарства «Ля Буше» Бугембаєва Катерина.

        За результатами конкурсу кращими стали:

 у номінації «Найоригінальніша презентація» - НВК «Гармонія»,

 у номінації «Найкорисніші страви» - ДНЗ №21 «Ластовічка»,

у номінації «Солодка мрія» - ДНЗ №29 «Дивосвіт»,

у номінації «А такого не було ні в кого!» - ДНЗ -36.

         Заклади загальної середньої освіти подарували ужгородцям  концерт «Європейський вернісаж» та виставку-презентацію Калейдоскоп країн-сусідів», для цього в лютому шляхом жеребкування обрали для представлення певну європейську країну. Відповідно зі сцени лунали пісні, вірші і танці різними мовами.

         У рамках святкового концерту відбулося нагородження переможців  конкурсів  та олімпіад .

         Зокрема, на виконання Програми підтримки обдарованої учнівської молоді м. Ужгорода вручено премії переможцям IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Загалом грошові винагороди отримали 15 кращих учнів міста

         Протягом місяця у закладах дошкільної освіти серед вихованців старших груп, майбутніх першокласників проходив конкурс дитячого малюнку «Мій улюблений дитячий садок» від ТМ «Kite».  Сьогодні всіх переможців нагороджено цінними призами – шкільними рюкзаками.

         У рамках загальноучнівського проекту учнівського врядування міста КОРЗО «Дитинство без сміття» спільно з ГО «Паралельний світ» відбулося  художнє оформлення та презентація навчального екологічного стенду.

        Стенд є результатом конкурсу на краще продовження оповідання-фентезі про пригоди героїв чистого довкілля з України та Німеччини Ніта, Мюллінхен та Чепурчика.

        Переможців конкурсу нагороджено цінними подарунками та грамотами від експерта з розвитку співпраці  між містами-побратимами Ужгород та Дармштадт Мартіна Ройтера, мотузкового парку «Тарзан» та товариства  «АВЕ Ужгород».

         У рамках заходу було проведено майстер-клас та зачитано оповідання-казку переможців про героїв стенду дітям з інвалідністю.

         Вихованці 24-х  закладів дошкільної освіти взяли участь у пленері «Кольорові мрії», який проходив у сквері ім. Героїв Майдану. Всі учасники отримали солодкі подаруночки від мера міста Богдана Андріїва.

        Також діти  мали змогу взяти участь у  грі-складанні пазлу-карти Європи.

        Всі учасники заходів нагороджені почесними дипломами міського голови, а заклади отримали солодкі подарунки від спонсорів, чудові дитячі книжечки від Європейської комісії.

       Допомагали у проведенні святкових заходів волонтери учнівського врядування міста «КОРЗО».