пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

 20 та 21 квітня 2018 року в місті Ужгороді відбувся І (міський) етап  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

         У І етапі взяли участь команди  СЗОШ І - ІІІ ст. № 2, СЗОШ І – ІІІ ст.    № 4, СШ І – ІІІ ст. № 5, ЗОШ  І – ІІІ ст. № 6, ЗОШ І – ІІІ ст. № 7, ЗОШ І – ІІІ ст. № 8, ЗОШ І – ІІІ ст. № 12, ЗОШ І – ІІІ ст. № 15, ЗОШ І – ІІІ ст. № 19, ЗОШ І – ІІІ ст. № 20 – ліцею "Лідер", класичної гімназії та  Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської області.

         Протягом двох днів таборування рої змагалися за першість у конкурсах "Відун", Рятівник", "Стрільба", розбірка та складання автомата Калашнікова, "Козацька смуга перешкод" та "Впоряд".

         Рій УЗОШ І-ІІІ ст. №8 продемонстрував свою кращість відразу у 3-ох конкурсах: показав навички та організованість зі стройової підготовки у конкурсі «Впоряд», зразкове  та влучне виконання стрільб у конкурсі «Стрільба», техніку послідовності з розбирання та складання автомата Калашнікова.

         В інтелектуальній грі-вікторині "Відун" кращі знання з історії України доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України представив рій УЗОШ І – ІІІ ст. № 12.

         Фаховість у наданні долікарської допомоги, транспортуванні потерпілого проявив рій НВК "Гармонія" під час проведення конкурсу «Рятівник».

         У конкурсі "Козацька смуга перешкод" легко, швидко, вправно, майже як в козацьких легендах, здолав  дистанцію рій  УСШ І –ІІІ ст. № 5.

          Таким чином, за результатами  всіх випробувань, І місце посіла команда ЗОШ І – ІІІ ст. № 8, ІІ місце – команда класичної гімназії, ІІІ місце – команда СШ І – ІІІ ступеня № 5.

          Призерів І (міського)  етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") нагородили кубками, грамотами, медалями та цінними призами.