пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

У дитсадку №29 «Дивосвіт» відкрився сенсорний простір для дітей

         27 березня 2018 року на базі дошкільного навчального закладу №29, відбулася презентація сенсорного простору як інноваційного корекційно-розвивального середовища. На урочистому відкритті були присутні Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, консул Генерального консульства Словаччини в Ужгороді Даніел Цабан, керівник проекту ГО «Карпатське агентство прав людини «ВЕСТЕД» Микола Яцков, в.о. начальника управління освіти Марина Пуківська та педагогічні працівники закладів освіти.

       Презентувала сенсорну кімнату гостям  завідувачка закладу Ольга Чаварга, яка відзначила, що створення такого простору стало можливим завдяки співпраці Ужгородської міської ради та громадського об'єднання «Карпатське агентство прав людини «ВЕСТЕД», за підтримки Уряду Словаччини.

         Сенсорна кімната у «Дивосвіті» дозволятиме виконувати такі процедури психологічного та психокорекційного впливу: релаксацію, зняття емоційної та м'язової напруги; стимулювання чутливості і рухової активності дітей, фіксування уваги та управління ним, підтримання інтересу і пізнавальної активності; підвищення психічної активності за рахунок стимулювання позитивних емоційних реакцій; розвиток уяви і творчих здібностей дітей; корекцію психоемоційного стану.

Докладніше