пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Екскурсійна поїздка до столичного вузу

23-24.01.2018 року  у навчальних закладах міста доктором наук з державного управління, кандидатом юридичних наук, доцентом Київського національного університету культури і мистецтв Биркович Т.І. проведено профорієнтаційну роботу серед цьогорічних випускників. Учнів було поінформовано про напрями підготовки, особливості вступу до Київського національного університету культури і мистецтв.

За запрошенням ректора КНУКМ 26.01.2018 р. 45 ужгородських одинадцятикласників  разом зі своїми класними керівниками відправилися у незабутню екскурсійну поїздку до столичного вузу.

У Київському національному університеті культури і мистецтв учні відвідали сучасні інноваційні лабораторії та мультимедійні аудиторії, де відбуваються практичні заняття студентів. Побували на факультетах готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, дизайну і реклами, журналістики і міжнародних відносин, режисури і шоу-бізнесу, культурології, факультеті економіки, права та інформаційних технологій, хореографічного та узичного мистецтва.

Заклад вразив  гостинним прийомом, привітними викладачами і студентами. Найяскравішою подією Дня відкритих дверей стала зустріч із ректором вузу Михайлом Поплавським, під час якої учні отримали слушні поради на майбутнє.

Ректор університету виявився «своїм» серед студентів: у процесі спілкування відчувалася батьківська турбота та опіка, а разом з тим – і  ректорська вимогливість.  Поїздка залишила за собою лише приємні спогади та вражання.