пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Якою буде Нова українська школа?

Якою буде Нова українська школа? Це запитання турбує не тільки педагогів, але й батьків майбутніх першокласників. Багато хто з них не має чіткого уявлення про те, чим така школа буде відрізнятися від традиційної. Тому закономірно, що у батьків багато запитань про Нову українську школу.

   25.01.2018 р. на базі ДНЗ № 26 вчителем початкових класів НВК «Веселка», учасником Школи  тренерів НУШ, методистом управління освіти Юрик О.М.  було організовано і проведено батьківський брифінг на тему «Якою буде нова українська школа?», на який було запрошено батьків вихованців цього закладу. У батьків була можливість дізнатися про  особливості навчання у Новій українській школі, поставити запитання, які їх турбують, а також відчути на собі атмосферу Нової школи, виконуючи практичні вправи та  працюючи у групах.  До заходу долучилися педагоги УЗОШ № 6 Майхеркевич Т.В. та Гудан Н.С., які наступного навчального року  працюватимуть у 1 класах.