пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Знай і люби свій край

З метою пошуку та підтримки обдарованих дітей, розкриття нових талантів, подальшого розвитку декоративно - ужиткового мистецтва серед учнівської та студентської молоді, популяризації та пропаганди кращих учнівських робіт з  22 січня по 19 лютого 2018 року на базі етнографічного музею «Світлиця» (УЗОШ №20 – ліцею «Лідер») проходить міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».  

На конкурс подали свої вироби учні віком від 6 до 18 років за двома розділами: декоративно -ужиткове мистецтво ( художнє різьблення по дереву, гончарство та художня кераміка, художнє плетіння, ткацтво, в’язання спицями, гачком, витинання, художня вишивка, народна лялька, м’яка іграшка, писанкарство, вироби з тіста, декоративний розпис, народний живопис, бісероплетіння, паперова пластика та оригамі, вироби з соломки, вироби з природних матеріалів, інші техніки виконання) та образотворче мистецтво ( графіка, живопис, батик).

25 січня відбудеться оцінювання матеріалів, поданих на міську виставку-конкурс. 1 лютого кращі роботи будуть направлені для участі в обласному етапі.