пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 61-63-60;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Серпнева конференція 2017 року

29 серпня 2017 року на базі класичної гімназії відбулася серпнева конференція педагогів міста. Цього року вона пройшла в нетрадиційному форматі (не) конференції  EdCamp. EdCamp є шостим у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій і створений для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань.

  

 Більше 150 педагогів, батьків, школярів об`єднала актуальна тема  «Інноваційний простір для нового вчителя: нові виклики, нові можливості». Експертами та фасилітаторами на (не) конференції виступили педагоги, громадські діячі, директори, заступники. Педагогам, батькам школярам  було запропоновано обрати цікаві тренінги, майстер-класи за різними темами:

«Громадська активність. Шляхи і засоби впливу на прийняття суспільно важливих рішень на місцевому рівні» (експерт – Микола Сюсько);

«Ідеологія інклюзії» (експерт – Оксана Бабунич);

«Запобігання професійному , емоційному вигоранні» (експерт  - Яна Рега);

«Права не діють. Права беруть!» (експерт -  Олена Воротинцева);

«Духовні принципи виховання» (експерт – Констянтин Томчич);

«Лісова педагогіка - навчання про ліс у лісі» (експерт - Світлана Купцова);

«10 секретів супер-учителя: інструменти та практичні поради» (фасилітатор – Оксана Павлючок-Гогогерчак);

«Інноваційний простір для нового вчителя» (фасилітатор – Марина Казінцева);

«Прогресивні зміни в початковій школі» (фасилітатори – Валентина Мацак та Євгенія Захаркевич);

«Батьки і педагоги у вихованні дітей: консенсус можливий» (фасилітатор – Зоряна Гебур)

«Змінити освіту за Кеном Робінсоном або Чому творчість врятує світ»  (фасилітатор – Лариса Гричка)

«Портрет сучасного вчителя» (фасилітатор – Ярина Харіна)

«Діти створюють країну – нова школа для підлітка» (фасилітатор – Катерина Дикун).

Також у інтерактивній формі пройшло спільне з батьками та учнями обговорення «Формуємо кодекс  професійної етики вчителів разом».

На заході працювали інтерактивні локації, де були представлені міські дитячі центри  (виставка учнівських робіт Центру арт-терапії «Чарівний глечик», презентація діяльності Медіа-центру учнівського врядування), виставка МАЛІЖу (Мала академія літератури та журналістики). Присутні могли ознайомитися з  мандрівною дитячою виставкою фотографій про права людини у рамках проекту «Docudays», яка уже побувала протягом року у школах України та Європи.

   

Також у рамках EDCAMPE було започатковано благодійну акцію «Книжок багато є у світі, подаруй хоча б одну». Цією акцією закладено першу цеглину у створенні дитячої бібліотеки на базі міської дитячої лікарні. Кожен педагог мав змогу принести дитячу книжечку і подарувати її до бібліотеки. Книжки були урочисто передані представникам закладу.

У ролі організаторів (не) конференції також спробували себе волонтери  учнівського врядування міста «КОРЗО». А Медіа-центр учнівського врядування забезпечив фото та відео-підтримку.

За словами учасників, такі заходи є дуже важливими, адже зустрічі для мислячих людей сприяють зрушенню з місця, а форма проведення стимулює до співпраці та роздумів про зміни в освіті.

Фото : Анастасія Чернецька та Марія Симкович

Матеріал: Медіа-центр учнівського врядування міста «КОРЗО»