пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.ЗНО

Пробне ЗНО 2018 р.

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

Український центр оцінювання якості освіти затвердив наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 року. Зареєструватися можна буде на сайті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня – з української мови і літератури, з інших предметів – 6 квітня.

ЗНО 2018


2018 року реєстрація на ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня. Це передбачено Календарним планом підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році, затвердженого наказом МОН.

Змінювати реєстраційні дані можна буде до 2 квітня, а до 30 квітня зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки. У них буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія ЗНО триватиме з 22 травня до 13 червня. Тестування пройдуть у такому порядку:

математика – 22 травня
українська мова і література – 24 травня
іспанська, німецька, французька мови – 29 травня
англійська мова – 1 червня
біологія – 4 червня
історія України – 6 червня
географія – 8 червня
фізика – 11 червня
хімія – 13 червня.
Результати з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 15 червня, з інших предметів – до 21 червня.

Графік проведення додаткової сесії ЗНО буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії триватиме з 3 до 21 травня 2018 року. Вона буде доступна для окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасників АТО, осіб з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу тощо).

Нагадуємо, що на платформі Prometheus стартували безкоштовні курси підготовки до ЗНО з Української мови і літератури, Математики та Історії України. Вони відповідають державній програмі зовнішнього незалежного оцінювання та містять необхідні матеріали, які доступні для всіх, незалежно від соціального статусу, фінансових можливостей, територіального розміщення.

 

Програми для людей зі слабким зором

Програма, яка допомагає людям зі слабким зором користуватися можливостями ПК, включаючи інтернет.  Програма легка у використанні і включає в себе численні і різноманітні можливості. Гнучкі настройки допомагають користувачеві отримати максимально прийнятний для нього результат.

    Збільшення зображення на екрані від 1,1 до 36 разів від початкового розміру.
    Кілька режимів збільшення екрану: повне, накладене, лінза, динамічна лінза, поділ екрану, можливість спостерігати збільшене і незбільшення зображення одночасно.
    MAGic підсвічує прочитаний текст. Користувач також може контролювати розмір, колір і стиль підсвічування.
    Функції збільшення та синтезатор мови можуть бути використані одночасно і окремо.
    Працює під управлінням операційних систем Windows 7, Vista, XP.
    Поставляється з російськомовним синтезатором мови і русифікованим інтерфейсом.
    MAGic містить зручну систему онлайн-довідки, що дозволяє користувачеві освоювати можливості програми.

Завантажити програму

Розпочалася реєстрація для участі у ЗНО 2017 р.

6 лютого розпочалася реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року.

 За підсумками першого дня роботи сервісу «Зареєструватися», який розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, програмою скористалося понад 11 000 осіб.

Загалом на сайт Українського центру було здійснено 35 149 заходів, з них 25 678 – унікальними користувачами. Було переглянуто 130 640 сторінок.

Крім того, за першу добу через форму зворотного зв’язку на адресу Центру надійшло понад 300 електронних листів. 90% запитів містять запитання, відповіді на які подано в розділі «Учасникам», та стосуються таких питань:

  • процедури реєстрації (переліку документів, адреси надсилання документів, максимальної кількість предметів, з яких можна проходити ЗНО тощо);
  • проходження ДПА у формі ЗНО (скільки та які предмети мають обрати випускники поточного року для проходження ДПА у формі ЗНО);
  • додаткової сесії.

Наполегливо радимо майбутнім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання ознайомитися з відеоінструкцією щодо заповнення реєстраційної картки випускниками загальноосвітніх навчальних закладів поточного року та минулих років, а також загальною Процедурою реєстрації перед тим, як надсилати запитання.

Нагадуємо, що для успішного завершення реєстрації особа, яка сформувала комплект реєстраційних документів, має подати їх до закладу, у якому навчається (для випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року) або відправити на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що вказана в контрольно-інформаційному листі (для решти осіб).

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.

Готуємося до пробного ЗНО 2017 року


Пробне тестування проводиться з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита.
У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.

Реєстрація бажаючих взяти у ньому участь триватиме з 10 до 31 січня 2017 року на сайті Івано-Франківського РЦОЯО www.test.if.ua відповідно до Порядку реєстрації, затвердженого наказом ІФРЦОЯО 28.11.2016 №112-ОД.
Вартість одного пробного тестування становить 120 гривень.
Графік проведення пробного ЗНО-2017:
1 квітня 2017 року – українська мова і література;
8 квітня 2017 року – історія України, математика, біологія, фізика, хімія, російська мова, англійська, іспанська, німецька та французька мови.