пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ МАН 2015 рік


Секція екології

ІІ місце

Пензелик Ірина Василівна

учениця  11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 20 – ліцею „Лідер” Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

Секція селекції  та генетики

ІІІ місце

Мазур Богдана Федорівна

учениця  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

 

Відділення економіки

Секція економічної теорії та історії економічної думки

І місце

Рудий Сергій Сергійович

учень 10 класу Ужгородської спеціалізованої школи
І – ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – математика

 

Відділення Історії

 

Секція археології

ІІ місце

Росоха Андрій Іванович

учень  11 класу Ужгородської спеціалізованої школи
І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

ІІІ місце

Пишка Роман Романович

учень  9 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

Секція всесвітньої історії

ІІ місце

Мудра Максим Іванович

учень  11 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

 

Секція історичного краєзнавства

ІІ місце

Келемен Станіслав Йосипович

учень  9 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

Секція історії України

ІІІ місце

Піняшко Михайло Миколайович

учень  11 класу лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

 

Відділення комп’ютерних наук

Секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм

ІІ місце

Бубняк Андрій Тарасович

учень 11 класу навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І ступеня з угорською мовою навчання – угорськомовна гімназія” Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – математика

 

ІІІ місце

Безушко В'ячеслав Олександрович

учень  10 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – математика

Секція технологій програмування

ІІІ місце

Ковач Петро Петрович

учень 11 класу навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І ступеня з угорською мовою навчання – угорськомовна гімназія” Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – математика

 

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

 

Секція літературної творчості

ІІ місце

Малишка Василь Васильович

учень 11 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – українська мова та література

Секція мистецтвознавства

ІІ місце

Холмовська Крістіна Георгіївна

учениця  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 19 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – українська мова та література

 

 

Секція російської літератури

І місце

Дуброва Ніна Вікторівна

учениця  10 класу Ужгородської спеціалізованої школи
І – ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – російська мова

Секція світової літератури

І місце

Малишка Василь Васильович

учень  11 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – українська мова та література

Секція фольклористики

ІІ місце

Гацош Дарина Віталіївна

учениця  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 19 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – українська мова та література

ІІІ місце

Андропова Євгенія Ігорівна

учениця  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 15 Ужгородської міської ради, базова дисципліна – українська мова та література

 

Відділення математики

Секція математики

І місце

Яблуновська Валерія Вікторівна

учениця  11 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – математика

 

 

Відділення мовознавства

 

Секція англійської мови

І місце

Дуброва Ніна Вікторівна

учениця  10 класу Ужгородської спеціалізованої школи
І – ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – англійська мова

 

Секція німецької мови

І місце

Куртей Тетяна Василівна

учениця  11 класу лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – німецька мова

 

 

Секція російської мови

І місце

Равлюк Сергій Олександрович

учень  10 класу багатопрофільного ліцею „Інтелект” - загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – російська мова

Секція української мови

ІІІ місце

Тарчанин Богдан Романович

учень  9 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 19 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – українська мова та література

Секція французької мови

І місце

Ерп Адріан Михайлович

учень  9 класу Ужгородської спеціалізованої школи
І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – французька мова

 

Відділення наук про Землю

Секція географії та ландшафтознавства

ІІ місце

Сюсько Олена Іванівна

учениця  10 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – географія

 

Відділення технічних наук

Секція авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніки

ІІІ місце

Бучинець Іван Іванович

учень  11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

 

Відділення фізики і астрономії

 

Секція аерофізики та космічних дослідженнь

ІІ місце

Піган Іван Іванович

учень  11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

 

Секція астрономії та астрофізики

І місце

Дюлай Василь Васильович

учень  11 класу лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

ІІ місце

Чигарев Максим Сергійович

 

 

 

Невинський Андрій Андрійович

учень  11 класу навчально-виховного комплексу „Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І -ІІ ступенів” Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

                             ІІІ місце

 

 

учень  9 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 12 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

Секція експериментальної фізики

ІІ місце

Тімірязєв Єгор Олексійович

учень  9 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 12 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

ІІІ місце

Митуля Юрій Михайлович

учениця  11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

Секція теоретичної фізики

І місце

Штимак Володимир Володимирович

учень  11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 19 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – фізика

 

Відділення філософії та cуспільствознавства

 

Секція журналістики

І місце

Путрашик Катерина Володимирівна

учениця  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 12 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – українська мова та література

Секція педагогіки

І місце

Чікош Ніколь Едвардівна

учениця  11 класу Ужгородської спеціалізованої школи
І – ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – українська мова та література

 

Секція правознавства

І місце

Телеп Юлія Василівна

учениця  11 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

ІІІ місце

Захаров Євген Андрійович

учень 10 класу багатопрофільного ліцею „Інтелект” - загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

 

Секція соціології

І місце

Сірко Іван Іванович

учень  10 класу багатопрофільного ліцею „Інтелект” - загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

ІІ місце

Зубашков Максим Миколайович

учень  10 класу лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – історія України

Секція теології, релігієзнавства та історії релігії

ІІІ місце

Довба Тарас Васильович

учень  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів №  15, базова дисципліна – історія України

 

Відділення хімії та біології

 

Секція біології людини

ІІ місце

Сірко Іван Іванович

учень  10 класу багатопрофільного ліцею „Інтелект” - загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

Секція валеології

ІІ місце

Дробнич Марк Олексійович

учень  9 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

ІІІ місце

Готра Ростислав Віталійович

учень  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

 

Секція загальної біології

ІІІ місце

Довбей Наталія Романівна

учениця  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

 

 

Секція зоології, ботаніки

ІІ місце

Чаплінський Денис Олександрович

учень  11 класу Ужгородської спеціалізованої школи
І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

Секція медицини

І місце

Колесник Андрій Павлович

учень  11 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

ІІІ місце

Потапов Семен Олексійович

учень  11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 6 ім. В.С. Гренджі-Донського Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

Секція психології

І місце

Мучичка Ярослав Іванович

учень  11 класу Навчально-виховного комлексу „Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І – ІІ ступенів” Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

ІІІ місце

Котигорошко Владислав Мстиславович

учень  11 класу Навчально-виховного комплексу „Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І – ІІ ступенів Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – біологія

Секція Хімія

ІІ місце

Мойзеш Олександр Андрійович

учень  10 класу Ужгородської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 7 Ужгородської міської ради Закарпатської області, базова дисципліна – хімія