План-графік здійснення підвищення кваліфікації та комплексної освітньої підготовки педагогічних працівників

 

пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



План-графік здійснення підвищення кваліфікації та комплексної освітньої підготовки педагогічних працівників

 

з/п

Дата і місце

проведення

курсів

 

Категорії  слухачів

Кількість

груп

Відповідальний

(керівник)

 

 

СІЧЕНЬ

 

 

1

11.01-29.01

Педагоги-організатори

1

Сивохоп В.І.

2

-//-

Учителі музичного мистецтва

1

Жабляк М.Д.

3

-//-

Шкільні бібліотекарі

1

Турок К.Ю.

4

-//-

Вихователі ГПД

2

Гаяш О.В.

5

-//-

Керівники гуртків

1

Кузьма В.М.

6

-//-

Учителі початкових класів шкіл з угорською мовою навчання

1

Сергійчук Ю.П.

7

-//-

м. Мукачево

Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

8

27.01-29.01

Навчання учителів початкових класів  до викладання курсу ,,Інформатика  у  4 класі”

2

Орос В.М., Гордуз Н.О.

9

25.01-29.01

Мукачівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

 

 

ОЧНО-ЗАОЧНІ КУРСИ

 

 

 

04-05, 11-16, 18-22.01 настановча сесія;

25.01 -12.02коригуюча сесія

15- 26.02 підсумкова сесія

 

Згідно зі списками у відповідні терміни

1

-//-

Директори шкіл

3

Лазар І.В.

2

-//-

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи

2

 Лазар І.В.

3

-//-

Учителі української мови та літератури

4

Гнаткович Т.Д.,

Опачко О.І.

4

-//-

Учителі   зарубіжної літератури, російської мови

2

Гнаткович Т.Д., Опачко О.І.

5

-//-

Учителі історії, правознавства

2

Шимон Ю.Ю.

6

-//-

Учителі англійської мови

2

Тріфан М.С.

7

-//-

Учителі німецької мови

1

Буксар І.О.

8

-//-

Учителі математики

4

Петечук К.М.

9

-//-

Учителі фізики та астрономії

1

Гайналій Л.І.

10

-//-

Учителі біології, екології

2

Бокоч О.С.

11

-//-

Учителі географії та основ економіки

1

Глюдзик  Г.Б.

12

-//-

Учителі хімії

1

Голомб О.М.

13

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

14

-//-

Учителі трудового навчання (технології) та креслення

1

Тяскайло Г.І.

15

-//-

Учителі початкових класів

6

 

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

 

Січень-травень

Курси за дистанційною формою навчання

 

Павлович-Ілиньо З.В.

 

 

ЛЮТИЙ

 

 

1

01.02-26.02

Заступники директорів шкіл з виховної роботи

1

Сивохоп В.І.

2

 01.02-19.02

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

3

-//-

Практичні психологи

1

Шевчук В.В.

4

-//-

Учителі трудового навчання (технології) та креслення

1

Тяскайло Г.І.

5

-//-

Учителі предмета ,,Захист Вітчизни”

1

Дуб В.І

6

-//-

Учителі образотворчого мистецтва, художньої культури

1

Жабляк М.Д.

7

-//-

Вихователі ДНЗ

3

Романчак О.О.

8

29.02-04.03 Виноградівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

 2

Тяскайло Г.І.

 

 

ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ

 

 

 

15-20.02

-         української мови та літератури

-         німецької мови

-         французької мови

-         історії

-         фізики

-         екології

-         економіки

-         інформаційних технологій

-         румунської мови та літератури

-         угорської мови та літератури

 

 

 

22-27.02

-         російської мови та літератури

-         англійської мови

-         правознавства

-         математики

-         астрономії

-         хімії

-         біології

-         географії

-         інформатики

-         трудового навчання

 

 

 БЕРЕЗЕНЬ

1

29.02- 25.03

Директори шкіл, заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи

1

1

 Лазар І.В.

2

29.02- 18.03

Учителі   зарубіжної літератури, російської мови

1

Гнаткович Т.Д., Опачко О.І.

3

-//-

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

4

-//-

Учителі історії, правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

5

-//-

Учителі математики

1

Петечук К.М.

6

-//-

Учителі фізики та астрономії

1

Гайналій Л.І.

7

-//-

Учителі хімії

1

Голомб О.М.

8

-//-

Учителі інформатики

1

Шаркадій І.В.

9

-//-

Вихователі ЗОШ-інтернатів

1

Гаяш О.В.

10

-//-

Учителі початкових класів

4

 

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

11

-//-

Вихователі ДНЗ

         2

Романчак О.О.

12

-//-

Берегівський район

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

13

21.03-08.04

Тячівський район

Учителі початкових класів

4

 

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

14

21.03-25.03

Навчання-тренінг ,,Дорослішай на здоров’я”

         1

Сивохоп Я.М.

15

21.03-25.03

Семінар-тренінг ,,Навички кризового консультування

та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей

         1

Шевчук В.В.,
   Січка В.І.

16

28.03-30.03

Навчання учителів початкових класів  до викладання курсу  ,,Інформатика у  2 класі”

Навчання учителів початкових класів  до викладання курсу  ,,Інформатика у  3 класі”

 

1

 

 

1

 

Орос В.М., Гордуз Н.О.

17

14.03.-18.03 Іршавський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

18

28.03-01.04 Тячівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

 КВІТЕНЬ

1

28.03-15.04

Учителі української мови та літератури

2

Гнаткович Т.Д.,
Опачко О.І.

2

-//-

Учителі угорської мови та літератури

1

Браун Є.Л.

3

-//-

Учителі німецької мови

1

Буксар І.О.

4

-//-

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С.

5

-//-

Учителі географії та основ економіки

1

Глюдзик  Г.Б.

6

-//-

Вихователі ГПД

2

Гаяш О.В.

7

-//-

 

Учителі початкових класів

2

 

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

8

-//-

Завідувачі ДНЗ

2

Романчак О.О.

9

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

10

04.04-29.04

Берегівський район

Директори шкіл

 1

Лазар І.В.

11

 28.03-15.04

Берегівський район

Учителі  англійської мови

1

Тріфан М.С.

12

 28.03-15.04

м.Берегово

Учителі початкових класів шкіл з угорською мовою навчання

1

Сергійчук Ю.П.

13

18.04-22.04

Навчання-тренінг ,, Рівний-рівному”

         1

Сивохоп Я.М.

14

04.04.-08.04 Свалявський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

15

18.04.-22.04 Берегівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

 

Квітень-серпень

Курси за дистанційною формою навчання

 

Павлович-Ілиньо З.В.

ТРАВЕНЬ

1

03.05-20.05

Учителі зарубіжної літератури, російської мови

1

Гнаткович Т.Д., Опачко О.І.

2

-//-

Учителі історії, правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

3

-//-

Учителі математики

1

Петечук К.М.

4

-//-

Керівники гуртків ПНЗ

1

Кузьма В.М.

5

-//-

Практичні психологи

1

Шевчук В.В.

6

-//-

Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

7

03.05.-06.05 Рахівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

8

09.05-13.05 Великоберез

нянський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

9

30.05.-03.06 Виноградівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

 ЧЕРВЕНЬ

1

 30.05-17.06

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С.

2

-//-

Учителі української мови та  літератури

1

Гнаткович Т.Д., Опачко О.І.

3

-//-

Учителі  англійської мови

1

Тріфан М.С.

4

-//-

Учителі початкових класів

 4

 

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

5

-//-

Вихователі  ЗОШ-інтернатів

1

 Гаяш О.В.

6

-//-

Керівники гуртків

1

Кузьма В.М.

7

-//-

 м.Берегово

 Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

8

-//-

Берегівський район

Учителі початкових класів шкіл з угорською мовою навчання

1

Сергійчук Ю.П.

9

01.06-03.06

Навчання учителів початкових класів  до викладання курсу ,,Інформатика у  2 класі”

Навчання учителів початкових класів  до викладання курсу ,,Інформатика у  3 класі”

 

1

 

 

1

 

Орос В.М., Гордуз Н.О.

10

20.06-24.06

Навчання керівників методичних об’єднань класних керівників

1

Сивохоп Я.М.

 СЕРПЕНЬ

1

08.08-26.08

Учителі української мови та  літератури

1

Гнаткович Т.Д., Опачко О.І.

2

-//-

Учителі англійської  мови

1

Тріфан М.С.

3

-//-

Учителі початкових класів

4

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

4

-//-

Керівники гуртків ПНЗ

1

Кузьма В.М.

5

-//-

Учителі інклюзивного навчання, логопеди

1

Гаяш О.В.

6

-//-

Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

 

Серпень-грудень

Курси за дистанційною формою навчання

 

Павлович-Ілиньо З.В.

 ВЕРЕСЕНЬ

1

05.09-23.09

Педагоги-організатори

1

Сивохоп В.І.

2

-//-

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С.

3

-//-

Учителі української мови та  літератури

1

Гнаткович Т.Д.,
Опачко О.І.

4

-//-

Учителі французької мови

1

Рацюк О. І.

5

-//-

Учителі  хімії

1

Голомб О.М.

6

 

Учителі  географії та основ економіки

1

Глюдзик Г.Б.

7

-//-

Вихователі ГПД

2

Гаяш О.В.

8

-//-

Учителі музичного мистецтва

1

Жабляк М.Д.

9

-//-

Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

10

-//-

Практичні психологи

1

Шевчук В.В.

11

26.09-30.09

Навчання-тренінг ,, Я-моє здоров’я-моє життя”

         1

Сивохоп Я.М.

12

12.09-16.09 Міжгірський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

13

26.09.-30.09 Виноградівський  район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

 ЖОВТЕНЬ

1

03.10-28.10

Директори  шкіл

1

 Лазар І.В.

2

-//-

Заступники директорів  шкіл з виховної роботи

1

Сивохоп В.І.

3

03.10-21.10

Учителі математики

1

Петечук К.М.

4

-//-

Учителі фізики та астрономії

1

Гайналій Л.І.

 5

 

Учителі  інформатики

1

 Шаркадій І.В.

6

-//-

Учителі української мови та  літератури

1

Гнаткович Т.Д.,
Опачко О.І.

7

-//-

Учителі німецької мови

1

Буксар І.О.

8

-//-

Учителі історії, правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

9

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

10

-//-

Шкільні бібліотекарі

1

Турок К.Ю.

11

-//-

Учителі початкових класів

2

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

12

-//-

Учителі початкових класів шкіл з угорською мовою навчання

1

Сергійчук Ю.П.

13

-//-

Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

14

-//-

Мукачівська спеціальна школа-інтернат

 І-ІІ ст.

Учителі-дефектологи

 1

Гаяш О.В.

15

03.10.-07.10 Ужгородсь

кий район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

16

10.10.-14.10 Тячівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

17

24.10.-27.10 Іршавський  район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

 ЛИСТОПАД

1

31.10-25.11

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи

1

Лазар І.В.

2

31.10-18.11

Учителі математики

1

Петечук К.М.

3

-//-

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С.

4

-//-

Учителі зарубіжної літератури, російської мови

1

Гнаткович Т.Д., Опачко О.І.

5

-//-

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

6

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

7

-//-

Учителі трудового навчання (технології) та креслення

1

Тяскайло Г.І.

8

-//-

Учителі початкових класів

2

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

9

-//-

Завідувачі  ДНЗ

2

Романчак О.О.

10

21.11-25.11

Семінар-тренінг ,,Навички кризового консультування

та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей

        1

Шевчук В.В.,
   Січка В.І.

11

21.11.-25.11 Хустський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

12

28.11.-02.12 Перечинсь

кий район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

ГРУДЕНЬ

1

28.11-16.12

Учителі історії та правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

2

-//-

Учителі української мови та  літератури

1

Гнаткович Т.Д.,
Опачко О.І.

3

-//-

Практичні психологи

1

Шевчук В.В.

4

-//-

Вихователі ГПД

2

Гаяш О.В.

5

-//-

Учителі початкових класів

1

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

6

-//-

Вихователі ДНЗ

        2

Романчак О.О.

7

-//-

Берегівський район

Учителі математики

1

Петечук К.М.

8

05.12.-09.12      м. Ужгород

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

9

12.12.-16.12       м. Мукачево

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

УПРОДОВЖ РОКУ

Короткотривале навчання на базі навчальних закладів міст і районів області в межах кредитно-модульної системи відповідно до запитів відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад)

 

Завантажити списки щодо заочної форми на січень 2016 року