План-графік здійснення підвищення кваліфікації та комплексної освітньої підготовки педагогічних працівників на 2015р

 

пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



План-графік здійснення підвищення кваліфікації та комплексної освітньої підготовки педагогічних працівників на 2015р

 

Додаток                                         

 

до наказу  департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА

 _       26.12.2014       _______654_____

План-графік здійснення підвищення кваліфікації та комплексної освітньої підготовки педагогічних працівників

 

з/п

Дата і місце

проведення

курсів

 

Категорії  слухачів

Кількість

груп

Відповідальний

(керівник)

 

 

СІЧЕНЬ

 

 

1

12.01-06.02

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи

2

Лазар І.В.

2

12.01-30.01

Учителі  музичного мистецтва 

1

Жабляк М.Д.

3

-//-

Учителі курсу ,,Захист Вітчизни”

1

Дуб В.І.

4

-//-

Вихователі ГПД

2

Гаяш О.В.

5

-//-

Керівники гуртків ПНЗ

2

Кузьма В.М.

6

-//-

Шкільні бібліотекарі

1

Турок К.Ю.

7

-//-

м.Мукачево, Мукачівський район

Вихователі ДНЗ

3

Романчак О.О.

 8

-//-

Тячівський район

Учителі початкових класів

4

 

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

 

9

26.01-30.01

Виноградівсь

кий район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

 

 

ОЧНО-ЗАОЧНІ КУРСИ

 

 

 

 

16, 17, 19-23 січнянастановча сесія

26-31 січнякоригуюча сесія

9-14 лютогопідсумкова сесія

 

 

 1

 

Учителі української мови та літератури

3

Гнаткович Т.Д.,

Опачко О.І.

2

 

Учителі  світової літератури, російської мови

2

Гнаткович Т.Д., Опачко О.І.

3

 

Учителі історії, правознавства

2

Шимон Ю.Ю.

4

 

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

5

 

Учителі німецької мови

1

Буксар І.О.

 6

 

Учителі математики

2

Петечук К.М.

 7

 

Учителі фізики та астрономії

1

Гайналій Л.І.

8

 

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С.

9

 

Учителі хімії

1

Голомб О.М.

10

 

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

Курси за дистанційною формою навчання

 

 

ЛЮТИЙ

 

 

1

09.02-06.03

Директори шкіл

 2

Лазар І.В.

2

-//-

Заступники директорів шкіл з виховної роботи

1

Сивохоп В.І.

3

09.02-27.02

Практичні психологи

1

Шевчук В.В.

4

-//-

Учителі угорської мови та літератури

1

Браун Є.Л.

5

-//-

Учителі образотворчого мистецтва, художньої літератури

1

Жабляк М.Д.

6

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

7

-//-

Учителі трудового навчання (технології) та креслення

2

Тяскайло Г.І.

8

-//-

Вихователі ЗОШ-інтернатів

1

Гаяш О.В.

9

-//-

Учителі початкових класів

4

 

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

10

-//-

Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

11

-//-

Учителів початкових класів  шкіл з мовами навчання національних меншин

1

Сергійчук Ю.П.

 

 

ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ

 

 

 

02 07 лютого

-         інформаційних технологій

 

Шаркадій І.В.

 

16 21 лютого

-         української мови і літератури

-         німецької мови

-         французької мови

-         історії

-         фізики

-         екології

-         географії

-         інформатики

-         румунської мови і літератури

 

Гнаткович Т.Д.,

Опачко О.І.

Буксар І.О.

Рацюк О.І.

Шимон Ю.Ю.

Гайналій Л.І.

Бокоч О.С.

Глюдзик Г.Б.

Шаркадій І.В.

Сергійчук Ю.П.

 

23 28  лютого

-         російської мови і літератури

-         англійської мови

-         математики

-         астрономії

-         біології

-         хімії

-         економіки

-         угорської мови і літератури

 

Гнаткович Т.Д.,

Опачко О.І.

Тріфан М.С.

Петечук К.М.

Гайналій Л.І.

Бокоч О.С.

Голомб О.М.

Глюдзик Г.Б.

Браун Є.Л.

 БЕРЕЗЕНЬ

1

10.03-03.04

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи

2

 Лазар І.В.

2

02.03-20.03

Педагоги-організатори

1

Сивохоп В.І.

3

-//-

Учителі історії, правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

4

-//-

Учителі математики

1

Петечук К.М.

5

-//-

Учителі фізики та астрономії

1

Гайналій Л.І.

6

-//-

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С.

7

-//-

Учителі хімії

1

Голомб О.М.

8

-//-

Учителі географії та основ економіки

1

Глюдзик  Г.Б.

9

-//-

Учителі української мови та літератури

2

Гнаткович Т.Д.,
Опачко О.І.

10

-//-

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

11

-//-

Учителі початкових класів

4

 

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

12

-//-

Вихователі ДНЗ

         2

Романчак О.О.

13

23.03-27.03

Навчання за програмою ,,Рівний-рівному”

1

Сивохоп Я.М.

14

30.03-03.04

Навчання за програмою ,,Я-моє здоров’я-моє життя”

1

Сивохоп Я.М.

15

02.03-06.03

 м.Хуст

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

16

16.03-20.03

  Берегівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

17

30.03-03.04

Перечинський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

 КВІТЕНЬ

1

06.04-30.04

Директори шкіл

 1

Лазар І.В.

2

-//-

Заступники директорів шкіл з виховної роботи

1

Сивохоп В.І.

3

06.04-24.04

Учителі географії та основ економіки

1

Глюдзик  Г.Б.

4

-//-

Учителі інформатики

1

Шаркадій І.В.

5

-//-

Учителі  англійської мови

1

Тріфан М.С.

6

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

7

-//-

Шкільні бібліотекарі

1

Турок К.Ю.

8

-//-

 

Учителі початкових класів

2

 

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

9

-//-

Завідувачі ДНЗ

2

Романчак О.О.

10

14.04-18.04

Мукачівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

11

20.04-24.04

  Тячівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

ТРАВЕНЬ

1

04.05-22.05

Учителі математики

1

Петечук К.М.

2

-//-

Учителі  англійської мови

1

Тріфан М.С.

3

-//-

Учителі німецької мови

1

Буксар І.О.

4

-//-

Учителі історії, правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

5

-//-

Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

  6

-//-

Практичні психологи

1

Шевчук В.В.

7

-//-

Берегівський район

Вихователі ЗОШ-інтернатів

1

Гаяш О.В.

8

04.05-08.05

Виноградівсь

кий район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

 ЧЕРВЕНЬ

1

 01.06-19.06

Учителі  математики

1

Петечук К.М.

2

-//-

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С.

3

-//-

Учителі української мови та  літератури

2

Гнаткович Т.Д., Опачко О.І.

4

-//-

Учителі основ здоров’я

1

Сивохоп Я.М.

5

-//-

Керівники гуртків ПНЗ

1

Кузьма В.М.

6

-//-

Учителі початкових класів

 4

 

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

7

-//-

Вихователі ГПД

2

 Гаяш О.В.

8

-//-

Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

9

-//-

Берегівський район

Учителі початкових класів шкіл з угорською мовою навчання

2

Сергійчук Ю.П.

10

22.06-26.06

Навчання за програмою ,,Дорослішай на здоров’я”

1

Сивохоп Я.М.

 СЕРПЕНЬ

1

10.08-28.08

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

2

-//-

Учителі початкових класів

4

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

3

-//-

Керівники гуртків ПНЗ

1

Кузьма В.М.

4

-//-

Вихователі ГПД

2

Гаяш О.В.

5

-//-

Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

Курси за дистанційною формою навчання

 ВЕРЕСЕНЬ

1

07.09-25.09

Педагоги-організатори

1

Сивохоп В.І.

2

-//-

Учителі  математики

1

Петечук К.М.

3

-//-

Учителі географії та основ економіки

1

Глюдзик  Г.Б.

4

-//-

Учителі української мови та  літератури

2

Гнаткович Т.Д.,
Опачко О.І.

5

-//-

Учителі французької мови

1

Рацюк О.І.

6

-//-

Учителі історії, правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

7

-//-

Учителі музичного мистецтва

1

Жабляк М.Д.

8

-//-

Учителі інклюзивного навчання, логопеди

1

Гаяш О.В.

9

-//-

Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

10

28.09-02.10

Навчання за програмою ,,Захисти себе від ВІЛ”

1

Сивохоп Я.М.

11

14.09-18.09

  Воловецький район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

12

21.09-24.09

  Іршавський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

13

28.09-02.10

  Міжгірський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

 ЖОВТЕНЬ

1

05.10-30.10

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи

1

 Лазар І.В.

2

-//-

Заступники директорів  шкіл з виховної роботи

1

Сивохоп В.І.

3

05.10-23.10

Учителі математики

1

Петечук К.М.

4

-//-

Учителі фізики та астрономії

1

Гайналій Л.І.

5

-//-

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С

6

-//-

Учителі  хімії

1

Голомб О.М.

7

-//-

Учителі інформатики

1

Шаркадій І.В.

8

-//-

Учителі  української мови та літератури

1

Гнаткович Т.Д.

9

-//-

Учителі німецької мови

1

Буксар І.О.

10

-//-

Учителі трудового навчання (технології) та креслення

2

Тяскайло Г.І.

11

-//-

Шкільні бібліотекарі

1

Турок К.Ю.

12

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

13

-//-

Учителі початкових класів

2

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

14

-//-

Хустська спеціальна загальноосвіт

ня школа-інтернат

І-ІІ ст.

Учителі-дефектологи

1

Гаяш О.В.

15

 

26.10-30.10

  Хустський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

 ЛИСТОПАД

1

02.11-27.11

 Директори шкіл

1

Лазар І.В.

2

02.11-20.11

Учителі математики

1

Петечук К.М.

3

-//-

Учителі української мови і літератури

2

Гнаткович Т.Д.,

Опачко О.І.

4

-//-

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

5

-//-

Вихователі ЗОШ-інтернатів

1

Гаяш О.В.

6

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

7

-//-

Учителі образотворчого мистецтва

1

Жабляк М.Д.

8

-//-

Учителі початкових класів шкіл з угорською мовою навчання

1

Сергійчук Ю.П.

9

-//-

Завідувачі  ДНЗ

2

Романчак О.О.

10

02.11-06.11

  Рахівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

11

16.11-20.11

Ужгородський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

12

23.11-27.11

 Свалявський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

ГРУДЕНЬ

1

30.11-18.12

Учителі математики

1

Петечук К.М.

2

-//-

Учителі  світової літератури, російської мови

 2

Гнаткович Т.Д.,
Опачко О.І.

3

-//-

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

4

-//-

Учителі історії та правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

5

-//-

Практичні психологи

1

Шевчук В.В.

6

 

Вихователі ГПД

2

Гаяш О.В.

7

-//-

Учителі початкових класів

1

Гордуз Н.О.,

Кірик М.Ю.

8

-//-

Вихователі ДНЗ

          2

Романчак О.О.

9

07.12-11.12

   м.Ужгород, м.Чоп

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

10

14.12-18.12

  м.Мукачево

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.