пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



План-графік здійснення підвищення кваліфікації та комплексної освітньої підготовки педагогічних працівників на 2014 рік


План-графік здійснення підвищення кваліфікації та комплексної освітньої підготовки педагогічних працівників

 

з/п

Дата і місце

проведення

курсів

 

Категорії  слухачів

Кількість

груп

Відповідальний

(керівник)

 

 

 СІЧЕНЬ

 

 

1

13.01-07.02

Директори шкіл

2

Лазар І.В.

2

-//-

Заступники директорів шкіл з виховної роботи

1

Сивохоп В.І.

3

13.01-31.01

Учителі математики

1

Петечук К.М.

4

-//-

Учителі німецької мови

1

Буксар І.О.

5

-//-

Шкільні бібліотекарі

1

Турок К.Ю.

6

-//-

Учителі музичного мистецтва

1

Жабляк М.Д.

7

-//-

Практичні психологи

1

Шевчук В.В.

 8

-//-

Берегівський район

Учителі початкових класів шкіл з мовами навчання національних меншин

1

Сергійчук Ю.П.

9

-//-

 Тячівський район

Учителі початкових класів

 

4

Кірик М.Ю.,

Гордуз Н.О.

10

27.01-31.01

м.Берегово

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

ОЧНО-ЗАОЧНІ КУРСИ

9 січнянастановча сесія

20-22 січнякоригуюча сесія

6,7 лютогопідсумкова сесія

Курси за дистанційною формою навчання

 

 

ЛЮТИЙ

 

 

1

10.02-07.03

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи

2

 Лазар І.В.

2

03.02-21.02

Учителі української мови та літератури

2

Гнаткович Т.Д., Опачко О.І.

3

-//-

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

4

-//-

Педагоги-організатори

1

Сивохоп В.І.

5

-//-

Керівники гуртків позашкільних навчальних закладів,

методисти гуртків позашкільних навчальних закладів

1

 

 

 1

Кузьма В.М.

6

-//-

Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

 7

-//-

Учителі початкових класів

4

 

Кірик М.Ю.,

Гордуз Н.О.

    8

10.02-15.02

 Мукачів

ський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

 

 

ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ

 

 

 

10 15 лютого

-         української мови і літератури

-         історії

-         англійської мови

-         французької мови

-         фізики

-         хімії

-         екології

-         географії

-         інформатики

-         педагогіки і психології  

 

Гнаткович Т.Д.

 

Шимон Ю.Ю.

Тріфан М.С.

Рацюк О.І.

Гайналій Л.І.

Голомб О.М.

Бокоч О.С.

Глюдзик Г.Б.

Шаркадій І.В.

Шевчук В.В.

 

17 22  лютого

-         російської мови і літератури

-         правознавства

-         німецької мови

-         математики 

-         астрономії

-         біології

-         економіки

-         інформаційних технологій

-         трудового навчання 

-         фізичної культури і спорту 

 

Гнаткович Т.Д.

 

Шимон Ю.Ю.

Буксар І.О.

Петечук К.М.

Гайналій Л.І.

Бокоч О.С.

Глюдзик Г.Б.

Шаркадій І.В.

 

Тяскайло Г.І.

Дуб В.І.

БЕРЕЗЕНЬ

1

24.02-14.03

Учителі світової літератури, російської мови  

2

Гнаткович Т.Д.,

Опачко О.І.

2

-//-

Учителі угорської мови та літератури

1

Браун Є.Л.

3

-//-

Учителі історії та правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

4

-//-

Учителі математики

1

Петечук К.М.

5

-//-

Учителі інформатики

1

Шаркадій І.В.

6

-//-

Учителі хімії

1

Голомб О.М.

7

-//-

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С.

8

-//-

Учителі фізики, астрономії

1

Гайналій Л.І.

9

-//-

Учителі географії, основ економіки

1

Глюдзик Г.Б.

10

-//-

Вихователі ГПД

2

Гаяш О.В.

11

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

12

-//-

Учителі трудового навчання (технології) та креслення

2

Тяскайло Г.І.

13

-//-

Учителі початкових класів шкіл з мовами навчання національних меншин, румунської мови та літератури

1

Сергійчук Ю.П.

14

-//-

Учителі початкових класів

4

 

Кірик М.Ю.,

Гордуз Н.О.

15

-//-

Вихователі ДНЗ

        2

 Романчак О.О.

16

17.03-21.03

Навчання за програмою ,,,Рівний-рівному”

        1

Сивохоп Я.М.

17

24.03-28.03

Навчання за програмою

,,Я-моє здоров’я-моє життя”

        1

Сивохоп Я.М.

18

17.03-21.03

м.Мукачево

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

19

24.03-28.03

Воловецький район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

КВІТЕНЬ

1

31.03-18.04

Учителі математики

1

Петечук К.М.

2

-//-

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С.

3

-//-

Учителі фізики та астрономії  

1

Гайналій Л.І.

4

-//-

Учителі хімії

1

Голомб О.М.

5

-//-

Учителі географії та основ економіки

1

Глюдзик  Г.Б.

6

-//-

Керівники гуртків  позашкільних навчальних закладів

1

Кузьма В.М.

7

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

8

-//-

Учителі української мови та літератури

2

Гнаткович Т.Д., Опачко О.І.

9

-//-

Учителі французької мови

1

Рацюк О.І.

10

-//-

Учителі історії та правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

11

-//-

Вихователі ЗОШ-інтернатів

1

Гаяш О.В.

12

-//-

Завідувачі ДНЗ

2

 Романчак О.О.

 13

-//-

 

Учителі початкових класів

2

 

Кірик М.Ю.,

Гордуз Н.О.

14

 01.04-26.04 Берегівський район

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи

1

Лазар І.В.

15

14.04-18.04

Виноградівсь

кий район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

16

22.04-26.04

Рахівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

ТРАВЕНЬ

1

05.05-23.05

Педагоги-організатори

1

Сивохоп В.І.

2

-//-

Учителі фізики та астрономії  

1

Гайналій Л.І.

3

-//-

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

4

-//-

Учителі німецької мови

1

Буксар І.О.

5

-//-

Учителі основ здоров’я

        1

Сивохоп  Я.М.

6

-//-

Вихователі ГПД

2

Гаяш О.В.

7

-//-

Керівники гуртків  позашкільних навчальних закладів

1

Кузьма В.М.

8

-//-

Учителі курсу ,,Захист Вітчизни”

1

Дуб В.І.

9

-//-

м.Мукачево

Вихователі ДНЗ

        2

Романчак О.О.

10

12.05-16.05

Тячівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

11

19.05-23.05

Міжгірський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

 

 

ЧЕРВЕНЬ

 

 

1

 02.06-20.06

Учителі  математики

1

Петечук К.М.

2

-//-

Учителі історії та правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

3

-//-

Учителі української мови і літератури

2

Гнаткович Т.Д.,
Опачко О.І.

4

-//-

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

5

-//-

Учителі початкових класів

 4

 

Кірик М.Ю.,

Гордуз Н.О.

6

-//-

Вихователі ГПД

1

Гаяш О.В.

7

-//-

 Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

 8

-//-

 

Учителі початкових класів шкіл з угорською мовою навчання

1

Сергійчук Ю.П.

9

-//-

Практичні психологи

1

Шевчук В.В.

10

-//-

ЗЦТКЕСУМ

Керівники гуртків ПНЗ

1

Кузьма В.М.

11

23.06-28.06

Навчання керівників методичних об’єднань класних керівників

1

Сивохоп В.І.

12

 23.06-28.06

Навчання за програмою ,,Дорослішай на здоров’я”

1

Сивохоп Я.М.

СЕРПЕНЬ

1

11.08-05.09

Резерв керівних кадрів

1

Лазар І.В.

2

 11.08-29.08

Учителі інформатики 

1

Шаркадій І.В.

3

-//-

Учителі світової літератури, російської мови 

 1

Гнаткович Т.Д

4

-//-

Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

5

-//-

Учителі початкових класів

4

Кірик М.Ю.,

Гордуз Н.О.

6

-//-

Учителі з інклюзивного навчання

1

 Гаяш О.В.

7

-//-

Учителі художньої культури

1

Жабляк М.Д.

8

 11.08-15.08

Мовна школа – учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

Курси за дистанційною формою навчання

ВЕРЕСЕНЬ

1

08.09-26.09

Педагоги-організатори

1

Сивохоп В.І.

2

 

Учителі математики

1

Петечук К.М.

3

-//-

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С.

4

-//-

Учителі української мови і літератури

2

Гнаткович Т.Д.,

Опачко О.І.

5

-//-

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

6

-//-

Учителі угорської мови та літератури

1

Браун Є.Л.

7

-//-

Учителі музичного мистецтва

1

Жабляк М.Д.

8

-//-

Вихователі ГПД

1

Гаяш О.В.

9

-//-

Вихователі ДНЗ

2

Романчак О.О.

10

29.09-04.10

Навчання за програмою ,,Захисти себе від ВІЛ”

1

Сивохоп Я.М.

11

15.09-19.09

Великоберезнянський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

12

22.09-26.09

 м.Ужгород

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

13

29.09-03.10

Тячівський

район

Навчання посадових осіб з охорони праці

 

2

Тяскайло Г.І.

ЖОВТЕНЬ

1

06.10-31.10

Директори  загальноосвітніх навчальних закладів

2

Лазар І.В.

2

-//-

Заступники директорів з виховної роботи

1

Сивохоп В.І.

3

06.10-24.10

Учителі математики

1

Петечук К.М.

4

-//-

Учителі фізики та астрономії

1

Гайналій Л.І.

5

-//-

Учителі географії та основ економіки

1

Глюдзик Г.Б.

6

-//-

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С

7

-//-

Учителі  хімії

1

Голомб О.М.

8

-//-

Учителі світової літератури, російської мови 

2

Гнаткович Т.Д.,

Опачко О.І.

9

-//-

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

10

-//-

Учителі історії та правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

11

-//-

Шкільні бібліотекарі

1

Турок К.Ю.

13

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

14

-//-

Вихователі ДНЗ

        2

Романчак О.О.

15

-//-

Учителі початкових класів

2

Кірик М.Ю.,

Гордуз Н.О.

16

06.10-10.10

Іршавський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

17

13.10-17.10

Хустський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

18

27.10-31.10

Свалявський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

ЛИСТОПАД

1

03.11-28.11

Заступники директорів   шкіл з навчально-виховної роботи

2

Лазар І.В.

2

03.11-21.11

Учителі математики

1

Петечук К.М.

3

-//-

Учителі української мови і літератури

2

Гнаткович Т.Д.,

Опачко О.І.

4

-//-

Учителі німецької мови

1

Буксар І.О.

5

-//-

Учителі історії та правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

6

-//-

Шкільні бібліотекарі

1

Турок К.Ю.

7

-//-

Вихователі ЗОШ-інтернатів

1

Гаяш О.В.

8

-//-

Учителі трудового навчання (технології) та креслення

2

Тяскайло Г.І.

9

-//-

Учителі образотворчого мистецтва

1

Жабляк М.Д.

10

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

11

-//-

Учителі початкових класів

2

Кірик М.Ю.,

Гордуз Н.О.

12

-//-

Завідувачі ДНЗ

1

Романчак О.О.

13

24.11-28.11

Перечинсь

кий район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

ГРУДЕНЬ

1

01.12-26.12

Директори  загальноосвітніх навчальних закладів

1

Лазар І.В.

2

01.12-19.12

Учителі математики

1

Петечук К.М.

3

-//-

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С.

4

-//-

Учителі української мови і літератури

2

Гнаткович Т.Д.,
Опачко О.І.

5

-//-

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

6

-//-

Учителі історії та правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

7

-//-

Практичні психологи

1

Лемак М.В.

 8

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

9

-//-

Вихователі ДНЗ

1

Романчак О.О.

10

-//-

Учителі початкових класів

2

Кірик М.Ю.,

Гордуз Н.О.

11

01.12-05.12

Мукачівсь

кий район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

12

08.12-12.12

Ужгородсь

кий район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.