пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



Витяг з плану роботи ЗІППО (Жовтень-грудень 2013р.)

ВИТЯГ З ПЛАНУ РОБОТИ

Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти

на жовтень, листопад, грудень 2013 року

від 15.02. 2013 №81

 І. ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРИ ЗАКАРПАТСЬКОМУ ІНСТИТУТІ   ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ   ПЕДАГОГІЧНОЇ    ОСВІТИ

м. Ужгород, вул. Волошина, 35

 

з/п

Дата і місце

проведення

курсів

 

Категорії  слухачів

Відповідальний

(керівник)

 

 

ЖОВТЕНЬ

 

1

07.10-02.11

Директори загальноосвітніх навчальних закладів, резерв кадрів

Лазар І.В.

2

-//-

Заступники директорів з виховної роботи

Сивохоп В.І.

3

07.10 – 26.10

Учителі біології, екології

Бокоч О.С.

4

-//-

Учителі математики

Петечук К.М.

5

-//-

Учителі світової літератури та російської мови і літератури

Гнаткович Т.Д.,

Опачко О.І.

6

-//-

Учителі історії та правознавства

Шимон Ю.Ю.

7

-//-

Учителі фізики та астрономії

Гайналій Л.І.

8

-//-

Учителі географії та основ економіки

Глюдзик Г.Б.

9

-//-

Учителі хімії

Голомб О.М.

10

-//-

Учителі англійської мови

Тріфан М.С.

11

 

Учителі німецької мови

Буксар І.О.

12

-//-

Шкільні бібліотекарі

Турок К.Ю.

13

-//-

Учителі музичного мистецтва

Жабляк М.Д.

14

-//-

Учителі фізичної культури

Дуб В.І.

15

-//-

Практичні психологи

Лемак М.В.

 

 

 

 

 

 

                                             

з/п

Дата і місце

проведення

курсів

 

Категорії  слухачів

Відповідальний

(керівник)

 

 

ЛИСТОПАД

 

1

04.11 – 30.11

Заступники директорів з навчально-виховної роботи

Лазар І.В.

2

04.11 – 23.11

Учителі математики

Петечук К.М.

3

 

Учителі хімії

Голомб О.М.

4

-//-

Учителі образотворчого мистецтва

Жабляк М.Д.

5

-//-

Учителі української мови і літератури

Гнаткович Т.Д.,

Опачко О.І.

6

-//-

Учителі історії та правознавства

Шимон Ю.Ю.

7

-//-

Учителі фізичної культури

Дуб В.І.

8

-//-

Методисти, завідувачі ДНЗ

Майор Н.С.

9

-//-

Учителі трудового навчання (технології) та креслення

Тяскайло Г.І.

10

-//-

Учителі предмета «Захист Вітчизни»

Таран О.М.

11

-//-

Учителі англійської мови

Тріфан М.С.

12

 

Вихователі ГПД

Сивохоп В.І.

13

-//-

Шкільні бібліотекарі

Турок К.Ю.

14

25.11.-30.11.

Навчання «Захисти себе від ВІЛ»

Грабовська Т.І.

 

 

 

з/п

Дата і місце

проведення

курсів

 

Категорії  слухачів

Відповідальний

(керівник)

 

 

ГРУДЕНЬ

 

1

02.12-21.12

Учителі біології

Бокоч О.С.

2

 -//-

Учителі німецької мови

Буксар І.О.

3

 

Учителі фізичної культури

Дуб В.І.

4

-//-

Учителі математики

Петечук К.М.

5

-//-

Учителі української мови і літератури

Гнаткович Т.Д.,

Опачко О.І.

6

-//-

Учителі історії та правознавства

Шимон Ю.Ю.

7

-//-

Учителі фізики та астрономії

Гайналій Л.І.

8

-//-

Учителі географії та основ економіки

Глюдзик Г.Б.

9

-//-

Педагоги- організатори

Сивохоп В.І.

10

-//-

Учителі англійської мови

Тріфан М.С.

11

 

Учителі французької мови

Рашок О.І.

12

-//-

Психологи

Лемак М.В.

13

09.12 – 14.12

Навчання посадових з охорони праці

Тяскайло Г.І.