пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



Орієнтовний план-графік здійснення підвищення кваліфікації та комплексної освітньої підготовки педагогічних працівників на січень-травень 2018 рік

 

з/п

Дата і місце

проведення

курсів

 

Категорії  слухачів

Кількість

груп

Відповідальний

(керівник)

 

 

СІЧЕНЬ

 

 

1

09.01-26.01

Педагоги-організатори

2

Сивохоп В.І.

2

-//-

Учителі української мови та літератури

2

Гнаткович Т.Д.,
Опачко О.І.

3

-//-

Учителі математики

1

Петечук К.М.

4

-//-

Учителі предмету ,,Захист Вітчизни”

1

Дуб В.І.

5

-//-

Учителі музичного мистецтва

(спецкурс ,,Мистецтво”)

2

Жабляк  М.Д.

6

-//-

Шкільні бібліотекарі

1

Турок К.Ю.

7

-//-

Керівники гуртків ПНЗ

1

Кузьма В.М.

8

-//-

Вихователі ЗОШ-інтернатів

2

Гаяш О.В.

9

-//-

  

Учителі початкових класів

3

Гордуз Н.О.,
Кірик М.Ю.

10

-//-

м.Мукачево

Вихователі  ЗДО

 3

Романчак О.О., Майор Н.С.

11

-//-

 м.Берегово

Учителі природничо-математичного циклу (математики, фізики, астрономії, інформатики, географії, біології, екології, хімії)

1

Габода Б.В.

 

Січень-травень

Курси за дистанційною формою навчання

 

Павлович-Ілиньо З.В.

 

 

ЛЮТИЙ

 

 

1

29.01-16.02

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи

1

 Герцог Ю.В.

2

-//-

Заступники директорів шкіл з виховної роботи

1

Сивохоп В.І.

3

-//-

Учителі французької мови

1

Рацюк О.І.

4

-//-

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

5

-//-

Учителі історії, правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

6

-//-

Учителі інформатики

1

Шаркадій І.В.

7

-//-

Учителі фізики, астрономії

1

Гайналій Л.І.

8

-//-

Учителі географії, економіки

1

Глюдзик Г.Б.

9

-//-

Учителі хімії

1

Голомб О.М.

10

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

11

-//-

Шкільні бібліотекарі

1

Турок К.Ю.

12

-//-

Керівники гуртків ПНЗ

1

Кузьма В.М.

13

-//-

Учителі трудового навчання (технологій) та креслення

2

Тяскайло Г.І.

14

-//-

Практичні психологи

1

Шевчук В.В.

15

-//-

Учителі інклюзивного навчання

1

Гаяш О.В.

16

-//-

Вихователі ГПД

2

Гордуз Н.О.,
Кірик М.Ю.

17

-//-

Учителі початкових класів

4

Гордуз Н.О.,
Кірик М.Ю.

18

-//-

Учителі початкових класів  шкіл з мовами навчання національних меншин

1

Сергійчук Ю.П.

19

-//-

Вихователі  ЗДО

2

Романчак О.О., Майор Н.С.

20

-//-

м.Берегово

Учителі угорської мови та літератури

1

Браун Є.Л.

21

19.02-23.02

Перечинський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

1

Тяскайло Г.І.

22

19.02-23.02

Навчання-тренінг ,,Дорослішай на здоров’я”

1

Сивохоп Я.М.

23

26.02-02.03

Навчання-тренінг ,,Я-моє здоров’я-моє життя”

1

Сивохоп Я.М.

 

 

ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ

 

 

 

19.02-23.02

-         української мови та літератури

-         німецької мови

-         французької мови

-         історії

-         фізики

-         екології

-         економіки

-         інформатики

-         румунської мови та літератури

-         угорської мови та літератури

 

 

 

26.02-02.03

-         англійської мови

-         правознавства

-         математики

-         астрономії

-         хімії

-         біології

-         географії

-         інформаційних технологій

-         трудового навчання (технології)

-         російської мови і літератури

 

 

 БЕРЕЗЕНЬ

1

05.03-  23.03

Директори  закладів освіти

2

Герцог Ю.В.

2

-//-

Педагоги-організатори

1

Сивохоп В.І.

3

-//-

Учителі  зарубіжної літератури, російської мови

2

Гнаткович Т.Д.,
Опачко О.І.

4

-//-

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

5

-//-

Учителі німецької мови

1

Буксар І.О.

6

-//-

Учителі історії, правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

7

-//-

Учителі математики

1

Петечук К.М.

8

-//-

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С.

9

-//-

Учителі хімії

1

Голомб О.М.

10

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

11

-//-

Учителі образотворчого мистецтва

(спецкурс ,,Мистецтво”)

1

Жабляк  М.Д.

12

-//-

Практичні психологи, основи здоров’я

1

Шевчук В.В.,

Сивохоп Я.М.

13

-//-

Вихователі ГПД

1

Гордуз Н.О.,
Кірик М.Ю.

14

-//-

Вихователі ЗОШ-інтернатів

1

Гаяш О.В.

15

-//-

Учителі початкових класів

4

Гордуз Н.О.,
Кірик М.Ю.

16

-//-

Директори (завідувачі)  ЗДО

2

Романчак О.О., Майор Н.С.

17

-//-

 м.Берегово

Учителі початкових класів  шкіл з  угорською мовою навчання

1

Сергійчук Ю.П.

18

26.03-28.03

Навчання учителів початкових класів до викладання   курсу ,,Інформатика у 2 класі”;

,,Інформатика у 3 класі”

1

 

 

 

1

Орос В.М.,

Гордуз Н.О.

19

28.03-30.03

Навчання учителів початкових класів до викладання   курсу ,,Інформатика у 4 класі 

1

 

 

 

Орос В.М.,

Гордуз Н.О.

20

12.03-16.03

м.Хуст

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

21

26.03-30.03

Виноградівсь кий район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

 КВІТЕНЬ

1

10.04-27.04

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи

2

 Герцог Ю.В.

2

-//-

Заступники директорів шкіл з виховної роботи

1

Сивохоп В.І.

3

-//-

Учителі української мови та літератури

2

Гнаткович Т.Д.,
Опачко О.І.

4

-//-

Учителі англійської мови

2

Тріфан М.С.

5

-//-

Учителі історії, правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

6

-//-

Учителі математики

1

Петечук К.М.

7

-//-

Учителі інформатики

1

Шаркадій І.В.

8

-//-

Учителі географії, економіки

1

Глюдзик Г.Б.

9

-//-

Учителі фізики, астрономії

1

Гайналій Л.І.

10

-//-

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С.

11

-//-

Учителі хімії

 

1

Голомб О.М.

12

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

13

-//-

Керівники гуртків ПНЗ

2

Кузьма В.М.

14

-//-

Вихователі ГПД

1

Гордуз Н.О.,
Кірик М.Ю.

15

-//-

Учителі інклюзивного навчання

1

Гаяш О.В.

16

-//-

Шкільні бібліотекарі

1

Турок К.Ю.

17

-//-

Учителі початкових класів

3

Гордуз Н.О.,
Кірик М.Ю.

18

-//-

Вихователі  ЗДО

2

Романчак О.О., Майор Н.С.

19

16.04-20.04

Навчання щодо впровадження спецкурсу ,,Фінансова грамотність”

1

Глюдзик Г.Б.

20

10.04-13.04

Тячівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

21

16.04-20.04

Берегівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

22

23.04-26.04 Мукачівський район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.

 

Квітень-серпень

Курси за дистанційною формою навчання

 

Павлович-Ілиньо З.В.

ТРАВЕНЬ

1

 07.05-25.05

Учителі математики

1

Петечук К.М.

2

-//-

Учителі фізики, астрономії

1

Гайналій Л.І.

3

-//-

Учителі біології, екології

1

Бокоч О.С.

4

-//-

Учителі географії, економіки

1

Глюдзик Г.Б.

5

-//-

Учителі інформатики

1

Шаркадій І.В.

6

-//-

Учителі української мови та літератури

2

Гнаткович Т.Д.,
Опачко О.І.

7

-//-

Учителі англійської мови

1

Тріфан М.С.

8

-//-

Учителі німецької мови

1

Буксар І.О.

9

-//-

Учителі історії, правознавства

1

Шимон Ю.Ю.

10

-//-

Учителі трудового навчання (технологій) та креслення

2

Тяскайло Г.І.

11

-//-

Учителі фізичної культури

1

Дуб В.І.

12

-//-

Практичні психологи

1

Шевчук В.В.

13

-//-

Вихователі ЗОШ-інтернатів

1

Гаяш О.В.

14

-//-

Вихователі  ЗДО

2

Романчак О.О.,

Майор Н.С.

15

-//-

м.Берегово

Шкільні бібліотекарі

1

Турок К.Ю.

16

-//-

м.Берегово

Учителі початкових класів, вихователі ГПД

 

 1

Гордуз Н.О.,
Кірик М.Ю.

17

-//-

м.Берегово

Керівники гуртків ПНЗ

1

Кузьма В.М.

18

-//-

м.Берегово

Учителі початкових класів  шкіл з мовами навчання національних меншин

1

Сергійчук Ю.П.

19

28.05-01.06

Виноградівсь

кий район

Навчання посадових осіб з охорони праці

2

Тяскайло Г.І.