Олімпіади, конкурси

 

пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



Олімпіади, конкурси

Попередні результати міської олімпіади з базових дисциплін серед учнів 4 класів м. Ужгорода з української мови

 

Прізвище,  ім’я та по батькові учня

Навчальний  заклад

Кількість балів

Загальний бал

Місце

1

2

3

4

5

                 

 

Ізай Анастасія Ярославівна

УСШ  № 5

11

9

3

9

7

39

І

Магарита Ія Леонідівна

СНВК «Пролісок»

11

9

3

5

6

34

ІІ

Декет Аліна Юріївна

УСЗОШ № 1

11

10

5

5

1

32

ІІ

Бобіль Анастасія Олександрівна

СНВК «Ялинка»

6

6

4

9

6

31

ІІІ

Сербинська Анна Андріївна  

СНВК «Первоцвіт»

7

4

7

8

5

31

ІІІ

Ставенська Олександра Віталіївна

НВК «Престиж»

5

9

6

7

3

30

ІІІ

Іваньо Ангеліна Юріївна

УЗОШ  № 20-ліцей «Лідер»

12

6

3

6

2

29

ІІІ

Манкович Вікторія Аттилівна

УЗОШ № 6

7

6

6

7

2

28

4

Замлінська Наталія Михайлівна

ЗОШ № 8

9

4

4

4

7

28

4

Лендєл Яна Євгенівна

ЗОШ № 8

6

5

5

10

2

28

4

Захарова Катерина Андріївна

БПЛ «Інтелект»

6

9

3

9

1

28

4

Шпінь Денис Віталійович

УСНВК «Веселка»

9

10

4

3

2

28

4

Журіна Вероніка Володимирівна

НВК «Престиж»

7

6

4

7

4

28

4

Дюрдь Віталій Віталійович

СНВК «Пролісок»

6

10

2

9

1

28

4

Зейкан Анна Миколаївна

УЗОШ № 15

8

9

3

6

1

27

5

Логвінова  Олександра Вікторівна

УСШ № 3

9

7

4

5

1

26

6

Костіва Вікторія Василівна

БПЛ «Інтелект»

6

7

5

5

3

26

6

Слепко Вікторія Іванівна

УЗОШ  № 20-ліцей «Лідер»

8

7

2

6

1

24

7

Панькулич Олександра Віталіївна

СНВК «Ялинка»

7

7

2

6

2

24

7

Шетеля Софія Ярославівна

УЗОШ № 19

9

2

2

9

1

23

8

Верхола Ірен Ігорівна

НВК «Престиж»

7

8

1

4

3

23

8

Белень Злата Олексіївна

УЗОШ № 6

10

4

3

4

1

22

9

Кухар Наталія Валентинівна

УЗОШ № 12

8

1

5

6

2

22

9

Русанюк Каміла Сергіївна

СНВК «Пролісок»

6

3

3

9

1

22

9

Вовканець Діана Віталіївна

УСЗОШ № 2

5

4

3

5

4

21

10

Корпош Анастасія Олегівна

УЗОШ № 6

8

8

0

5

0

21

    10

Москаленко Анна Олександрівна

НВК «Престиж»

5

6

5

3

1

20

11

Добрянська Вікторія Тарасівна

СНВК «Ялинка»

6

6

1

6

1

20

11

Голубець  Вероніка Василівна

НВК «УжЕЛ»

6

7

1

5

1

20

11

Поляк Сергій Андрійович

 УЗОШ № 10

4

7

0

4

1

16

12

Бурдюх Наталія Іванівна

НВК «Гармонія»

5

2

1

2

1

11

13

Чубова Дар’я Сергіївна

СЗОШ № 4

3

4

0

2

1

10

14

Щадей Ольга Олегівна

ЗОШ № 7

3

5

0

1

1

10

14

 

 Завантажити завдання

Попередні результати міської олімпіади з базових дисциплін серед учнів 4 класів м. Ужгорода з англійської мови

 

ПІБ учня

Навчальний заклад

Аудіювання

Читання

Використання мови

Письмо

Заг.бал

Місце

Бельчикова Анна Олександрівна

УСЗОШ № 1

22

30

45

15

112

І

Даньків Даніель Володимирович

НВК «Престиж»

21

30

46

15

112

І

Менджул Юліанна Мирославівна

УСЗОШ № 1

22

30

44

14

110

ІІ

Болдіжар Ребекка Юріївна

СНВК «Первоцвіт»

17

30

47

14

108

ІІ

Оремус Даніель Аттілович

СНВК «Ялинка»

22

30

43

13

108

ІІ

Вайс Евеліна Віталіївна

УЗОШ № 10

20

30

44

12

106

ІІІ

Гайда Єлізавета Романівна

УСШ № 3

22

30

40

14

106

ІІІ

Пахомов Артем Сергійович

УСШ № 3

22

30

41

12

105

4

Мандзич Анастасія Михайлівна

СНВК «Первоцвіт»

18

29

45

12

104

5

Путнокі Анастасія Юріївна

СНВК «Первоцвіт»

20

30

41

11

102

6

Лучка Таїсія Іванівна

СНВК «Ялинка»

17

30

13

42

102

6

Рейпаші Маріель-Вікторія Станіслав

СНВК «Пролісок»

20

30

38

13

101

7

Кіш Станіслав Васильович

НВК «Престиж»

17

25

46

12

100

8

Слободян Вікторія Ладиславівна

СНВК «Ялинка»

22

20

44

14

100

8

Січка Денис Сергійович

УЗОШ № 12

18

30

41

10

99

9

Прокопова Елеонора

УСШ № 5

19

30

36

12

97

10

Балога Арсеній Дмитрович

УСШ№ 3

22

29

34

11

96

11

Глебена Сергій Вікторович

Ліцей «Лідер»

22

29

33

12

96

11

Мачабелі Анна Василівна

НВК «Престиж»

20

30

40

6

96

11

Дмитрієв Джейкоб Олександрович

УСШ № 3

22

30

34

9

95

12

Фалес Руслан Костянтинович

СНВК «Пролісок»

17

25

40

13

95

12

Петечел Артемій Іванович

СНВК «Первоцвіт»

22

27

33

12

94

13

Гладков Олександр Олександрович

УЗОШ № 8

20

30

36

7

93

14

Мараєв Сергій Юрійович

УЗОШ № 19

22

11

46

13

92

15

Король Сергій Іванович

УСЗОШ № 1

22

18

35

12

87

16

Лазур Юліанна Володимирівна

УЗОШ № 6

17

25

32

12

86

17

Голуб Олег Васильович

УЗОШ № 15

16

24

34

12

86

17

Скороход Богдана Анатоліївна

УСЗОШ № 2

14

23

32

12

81

18

Феєр Даніель Габорович

СНВК «Веселка»

16

25

21

14

76

19

Смородінов Максим Петрович

УЗОШ № 12

16

30

21

6

73

20

Гайдук Андрій Михайлович

НВК «УжЕЛ»

12

30

26

4

72

21

Сютрик Олександр Олександрович

СЗОШ № 4

18

22

18

13

71

22

Сейрбайло Едвард Юрійович

УЗОШ № 10

22

14

18

7

61

23

Крафчик Софія Степанівна

СЗОШ № 4

11

13

28

6

58

24

Сідун Станіслав

УЗОШ № 7

14

9

26

4

53

25

Садварій Олександр Іванович

НВК «Гармонія»

6

12

14

1

33

26

Дякун Михайло Юрійович

БПЛ «Інтелект»

10

11

5

0

28

27



Завантажити завдання

Попередні результи олімпіади з математики серед учнів 4 класів м. Ужгород 2017 р.

 

Прізвище,  ім’я та по батькові учня

Навчальний  заклад

Кількість балів

Загальний бал

Місце

1

2

3

4

5

                 

 

Яблуновська Анастасія Вікторівна

НВК «Престиж»

6

8

10

12

11

47

І

Штимак Максим Русланович

НВК «Престиж»

8

8

4

10

11

41

ІІ

Савчин Інна Віталіївна

УЗОШ № 8

8

8

1

12

11

40

ІІ

Заморока Вікторія Ігорівна

УЗОШ № 19

4

4

5

12

11

36

ІІІ

Колочай Андрій Аттілович

НВК «Престиж»

8

8

0

10

8

34

ІІІ

Гомонай Андрій Васильович

НВК «Престиж»

8

1

5

8

8

30

ІІІ

Міщенко Вероніка Павлівна

СНВК «Ялинка»

7

0

10

5

7

29

4

Балаж Крістіан Карлович

УЗОШ № 15

8

8

0

12

0

28

5

Орос Ніколєтта Федорівна

УЗОШ № 10

7

6

1

6

7

27

6

Палчей Олег Олегович

УЗОШ № 8

8

1

1

6

9

25

7

Пастор Андрій Томашович

УЗОШ  № 20-ліцей «Лідер»

6

1

10

1

7

25

7

Гаврилюк Максим Михайлович

УЗОШ № 6

4

6

1

5

8

24

8

Погорілий Євгеній

Михайлович

УСШ  № 5

8

1

0

5

7

21

9

Гарабаджіу  Крістіан Ремович

УСЗОШ № 2

6

1

10

2

1

20

10

Стельмах Володимир Олександрович

УСЗОШ № 1

8

0

1

7

2

18

11

Кувік Максим Вікторович

  НВК «Гармонія»

6

3

4

3

1

17

12

Карпова Ольга Миколаївна 

СНВК «Первоцвіт»

4

1

0

5

7

17

12

Каленський Максим Артемович

БПЛ «Інтелект» 

2

6

0

2

6

16

13

Немецков  Микита

Ігорович

УСЗОШ № 3

8

3

3

1

0

15

14

Оленич Нікол Лоретта

УЗОШ № 10

2

1

1

10

1

15

14

Шершун Емма Мирославівна

УЗОШ № 15

8

1

4

1

1

15

14

Вачіля Анна Віталіївна

НВК «Гармонія»

3

8

1

2

1

15

14

Балог Віктор Вікторович

УЗОШ № 7

1

1

1

9

2

14

15

Бруженяк

Назарій Іванович

СНВК «Пролісок»

4

1

0

1

8

14

15

Кузьма Олександр

Олександрович

СНВК «Веселка»

4

1

1

5

1

12

16

Дмитрук Софія Миколаївна

УЗОШ № 10

4

1

1

1

1

8

17

Павкевич Дмитро Васильович

БПЛ «Інтелект»

1

0

1

4

0

6

18

Яночко Марія Михайлівна

СЗОШ № 4

4

1

1

0

0

6

18

Данюк Тетяна Ігорівна

СЗОШ № 4

0

1

1

1

2

5

19

Прокопів  Андрій  Андрійович

НВК «УжЕЛ»

1

1

1

1

1

5

19

Штеля  Іван Михайлович

УЗОШ № 12

3

1

0

0

1

5

19

Лешко Артур Дмитрович

УЗОШ № 15

0

0

1

1

2

4

20

 

 Завантажити завдання

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2016 р.

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики 2016 р.

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії 2016 р.

Протоколи результатів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології 2016-2017 р

Протоколи результатів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури 2016-2017

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2016 р.

 

Протоколи ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства 2016-2017 н.р.