Олімпіади, конкурси

 

пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



Олімпіади, конкурси

Попередні результати (протокол) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови 2017 р.

Переглянути результати

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки 2017-2018 н.р.

Переглянути результати

Завдання

Відповіді

Попередні результати (протокол) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови 2017 р.

Переглянути результати

Переглянути завдання та відповіді

Остаточні результати (протокол) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології 2017 р.

Переглянути остаточні  результати

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики 2017-2018 н.р.

Переглянути результати

Переглянути завдання

Переглянути розв'язки

Попередні результати (протокол) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови 2017 р.

Переглянути результати 

Переглянути завдання та відповіді

 

 

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології 2017-2018 н.р.

Переглянути попередні результати  10 клас

Переглянути попередні результати 11 клас

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 2017-2018 н.р.

Переглянути попередні результати 8-11 класи

Завдання

Відповіді

Попередні результати міської олімпіади з базових дисциплін серед учнів 4 класів м. Ужгорода з природознавства

 

Прізвище,  ім’я та по батькові учня

Навчальний  заклад

Кількість балів

Загальний бал

Місце

1

2

3

4

5

Різак Софія Романівна

НВК «Престиж»

8

10

5,5

10

10

43,5

І

Маргіта Анастасія Василівна

УЗОШ № 19

5

10

7

9

10

41

ІІ

Оберемок Валерій Валерійович

УЗОШ № 6

7

10

5

6

12

40

ІІ

Сенько Денис Вадимович

УСНВК «Веселка»

5

4

5

10

10

34

ІІІ

Надь Йосип Йосипович

УЗОШ № 8

5

8

6

6

8

33

ІІІ

Мірутенко Крістіна Владиславівна

УЗОШ № 15

4

10

6

4

9

33

ІІІ

Баген Вадим Михайлович

УЗОШ № 12

7

10

6

3

6

32

4

Гичка Євген Михайлович

УЗОШ  № 20-ліцей «Лідер»

6

8

6

6

4

30

5

Примич Христина Михайлівна

УСЗОШ № 2

5

6

3,5

10

5

29,5

6

Бізіля Софія Степанівна

СНВК «Пролісок»

6

6

5,5

3

8

28,5

7

Бібен Роман Олександрович

СНВК «Первоцвіт»

5

4

4,5

10

4

27,5

8

Ленарт Тетяна Міланівна

УСШ  № 5

6

8

7

2

4

27

9

Староста Евеліна Іванівна

СНВК «Ялинка»

7

6

2,5

7

4

26,5

10

Бандура Юліан Тимофійович

УЗОШ № 15

8

4

6,5

4

3

25,5

11

Савула  Олександра Іванівна

УЗОШ І-ІІІ ст. № 15

6

8

5

0

6

25

12

Чопик Ольга Володимирівна

НВК «Престиж»

5

8

6

2

4

25

12

Писанчин Вікторія Русланівна

НВК «Гармонія»

5,5

2

5

4

8

24,5

13

Химинець Юлія Владиславівна

СНВК «Ялинка»

3

6

7

4

4

24

14

Петріченко Олександр Олександрович

УЗОШ № 6

4

9

4,5

0

6

23,5

15

Вербіаш Давід Адальбертович

УЗОШ № 10

3

2

3

8

6

22

16

Єдінак Іштван Вікторович

БПЛ «Інтелект»

6

7

4

4

1

22

17

Ормош Дарія Емерихівна

СНВК «Первоцвіт»

6

3

6

4

3

22

17

Мигович Іван Іванович

НВК «Престиж»

6

2

4

1

8

21

18

Футькао Вероніка Іванівна

НВК «Престиж»

5,5

4

5

0

6

20,5

19

Форгачі Катерина Іванівна

УЗОШ № 6

6

5

5

1

3

20

20

Суслова  Любов Олексіївна

УСШ № 3

6

2

2,5

3

6

19,5

21

Ярема Роман Віталійович

УСНВК «Веселка»

5

3

0

1,5

8

17,5

22

Щербанич Євгенія Сергіївна

СНВК «Первоцвіт»

4

2

6,5

2

3

17,5

22

Даніч Данило Олегович

СНВК «Ялинка»

6

2

6

2

1

17

23

Хромчак  Домініка Ігорівна

УСШ № 3

5

4

6

0

1

16

24

Піцур  Дмітрій Сергійович

УСШ № 3

5

2

4

1

4

16

24

Лютнянський Едуард Олександрович

УЗОШ № 7

5

2

2

1

5

15

25

Прилукін  Максим Сергійович

НВК «УжЕЛ»

5

1

1,5

0

6

13,5

26

Гайович Глєб Костянтинович

СЗОШ № 4

4

2

2

1

3

12

27