пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Про проведення заочного обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя Україно!’’

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

Н А К А З

 

27.03.2014                             Ужгород                                           № 115

 

 

Про проведення заочного обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя Україно!’’

 

              Відповідно до Плану обласних масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014 рік, затвердженого наказом департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 30.01.2014 № 26, з метою пошуку та розкриття нових юних талантів, підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному вихованні підростаючого покоління, збільшення мережі гуртків юних фотоаматорів, сприяння  художньої майстерності гуртківців, а також популяризації та пропаганді кращих робіт юних фотоаматорів

 

НАКАЗУЮ:

 

            1. Провести в м. Ужгород 22 квітня – 22 травня 2014 року на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді заочний обласний конкурс робіт юних фотоаматорів ,,Моя Україно!’’.

2. Відповідальність за проведення конкурсу покласти на Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Зомбор В.Ю.).

         3. Витрати на відрядження відповідальних за доставку експонатів віднести на рахунок коштів установ, які відряджають; витрати на організацію та проведення заходу – на рахунок коштів Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

            4. Фотороботи на обласний конкурс подати Закарпатському обласному центру науково-технічної творчості учнівської молоді до 18 квітня 2014 року за адресою: 88007, м. Ужгород, вул. Будителів, 1.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора департаменту – начальника управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Сопкову Г.І.

 

 

Директор департаменту                                                                         М. Кляп

 

 

 

 

Зомбор В.Ю.

615977