пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



ЗВІТ про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (форма № 4-2д, № 4-2м) за 2015 р.

ЗВІТ про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2д, №2м) за 2015 р.

Про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма№ 4-1д, № 4-1м) за 2015 р.

Баланс за 2015 р.

ГРАФІК щорічних звітів керівників навчальних закладів міста Ужгорода про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю

 

Навчальний заклад

Прізвище, ім’я, по батькові керівника

Дата проведення

звіту

Початок

Дошкільний навчальний заклад № 1 загального розвитку Управління освіти Ужгородської ради Закарпатської області

(ДНЗ № 1)

Наконечна

Олена

Анатоліївна

28.08.2014

17.00

Дошкільний навчальний заклад № 2 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №2)

Тимко

Марія

Василівна

06.06.2014

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 6 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №6)

 

Афоніна

Людмила Михайлівна

20.06.2014

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 7 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №7)

Гайова

Тетяна

Михайлівна

27.06.2014

17.30

Дошкільний навчальний заклад  № 8 «Дзвіночок» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №8)

Зінич

Зінаїда

Петрівна

30.05.2014

13.00

Дошкільний навчальний заклад  № 12 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ «12)

Ступак

Ганна

Василівна

22.08.2014

18.00

Дошкільний навчальний заклад  № 15 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №15)

Ваш

Тетяна

Степанівна

27.08.2014

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 16 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області (ДНЗ №16)

Вітязь

Лариса

Тарасівна

15.08.2014

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 18 санаторного типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №18)

Колодій

Ганна

Степанівна

16.05.2014

15.30

Дошкільний навчальний заклад  № 19 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №19)

Криванич

Світлана

Олександрівна

06.06.2014

17.30

Дошкільний навчальний заклад  № 20 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

 (ДНЗ №20)

Ковач

Марія

Дмитрівна

06.06.2014

17.30

Дошкільний навчальний заклад  № 21 «Ластовічка» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ № 21)

Жменяк

Віра

Семенівна

 

09.07.2014

18.00

Дошкільний навчальний заклад  № 26 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

 (ДНЗ №26)

Ковтик

Ольга

Іванівна

21.08.2014

18.00

Дошкільний навчальний заклад  № 28 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №28)

Рубіш

Любов

Іванівна

22.08.2014

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 29 «Дивосвіт» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ № 29)

Чаварга

Ольга

Юріївна

05.06.2014

17.30

Дошкільний навчальний заклад  № 30 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №30)

Блага

Ганна

Володимирівна

25.06.2014

17.15

Дошкільний навчальний заклад  № 31 управління освіти Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ № 31)

Кедюлич

Тетяна

Василівна

26.06.2014

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 33 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

 (ДНЗ №33)

Швардак

Оксана

Григорівна

30.05.2014

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 36 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ № 36)

Стан

Віра

Василівна

03.06.2014

17.15

Дошкільний навчальний заклад  № 38 загального розвитку управління освіти Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №38)

Шнайдер

Оксана

Степанівна

06.06.2014

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №39)

Фучко

 Ольга

Миколаївна

14.08.2014

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 40 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

 (ДНЗ№40)

Ворожильник

Марія

Михайлівна

13.06.2014

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 42 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №42)

Касинець

Оксана

Іванівна

15.08.2014

18.00

Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня № 1 з поглибленим вивчення англійської мови(ЗОШ І ст..№ 1)

Черкашина

Еріка

Анатоліївна

28.08.2014

 

10.00

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів

(УСЗОШ № 2)

Кирлик

Ярослав

Юрійович

11.06.2014

18.00

Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УСШ № 3)

Фесенко

Світлана

Сапаргаліївна

25.08.2014

16.00

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 із поглибленим вивченням словацької мови Ужгородської міської ради

(СЗОШ № 4)

Фединець

Марія

Іванівна

12.06.2014

13.00

Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УСШ № 5)

Кіндюх

Петро

Ярославович

28.08.2014

17.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.С. Ґренджі-Донського Ужгородської міської ради

Закарпатської області

(УЗОШ № 6)

Кіштулинець

Богдан

Михайлович

27.05.2014

17.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 7)

Ціник

Олена Василівна

04.06.2014

16.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 8)

Мигалина

Лариса

Іванівна

27.05.2014

15.00

Навчально-виховний комплекс «Ужгородський економічний ліцей- ЗОШ І-ІІ ступенів»  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «УжЕЛ»)

Роман

Людмила

Володимирівна

12.06.2014

17.00

Ужгородська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 з угорською мовою навчання    ім. Дойко Габора Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 10)

Кеслер

Стелла

Михайлівна

20.06.2014

16.00

Багатопрофільний ліцей «Інтелект»  – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №11 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(БПЛ «Інтелект»-ЗОШ № 11)

Макара

Наталія

Анатоліївна

28.08.2014

18.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 12)

Харіна

Ярина

Юріївна

22.08.2014

17.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №13 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 13)

Савко

Мар’яна

Іванівна

30.05.2014

11.00

Загальноосвітня школа І ступеня №14 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 14)

Легеза

Оксана

Іванівна

30.05.2014

12.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 15)

Поліщук

Володимир Петрович

27.05.2014

16.00

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗОШ № 16)

Олашин

Оксана

Миколаївна

11.05.2014

16.30

Навчально-виховний комплекс

«Гармонія»  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Гармонія»)

Карпинець

Марина

Володимирівна

26.08.2014

15.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №19 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 19)

Ващук

Світлана

Георгіївна

12.06.2014

18.00

Ужгородська  загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №20  - ліцей «Лідер» Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 20-ліцей «Лідер»)

Комарницький

Мар’ян

Несторович

13.06.2014

17.00

Гімназія

м. Ужгорода

Роман

 Сергій

Іванович

20.06.2014

18.00

Ужгородська угорськомовна гімназія

Ковач

Петро

Петрович

22.08.2014

18.00

Лінгвістична гімназія                  ім. Т. Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області

Попович

Любов

Петрівна

 

 

Спеціалізований навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» з поглибленим вивченням англійської мови «Ялинка» Ужгородської міської ради Закарпатської

області

(НВК «Ялинка»)

Рибак

Світлана

Степанівна

28.05.2014

17.00

Навчально-виховний комплекс «Престиж» Ужгородської міської ради в Закарпатської області

(НВК «Престиж»)

Гриценко

Наталія

 Іванівна

03.06.2014

17.00

Спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок» Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Пролісок»)

Різак

Тетяна

Михайлівна

03.06.2014

17.30

Спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням іноземних мов «Первоцвіт»  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Первоцвіт»)

Макара

Оксана

Василівна

28.05.2014

17.00

Навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням іноземних мов

«Веселка» Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Веселка»)

Дарманюк

Надія

Петрівна

12.08.2014

16.00

Навчально-виховний комплекс «Горяни»  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Горяни»)

Гадьмаші

Галина

Іванівна

20.06.2014

18.00