пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



Зміни до папсортів бюджетних програм Наказ № 225/109

Переглянути паспорти бюджетних програм

Зміни до паспортів бюджетних програм Наказ 215/100

Переглянути зміни

Паспорт дошкільна освіта

ГРАФІК щорічних звітів керівників навчальних закладів міста Ужгорода про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю за 2016-2017 навчальний рік

Навчальний заклад

Прізвище, ім’я, по батькові керівника

Дата проведення

звіту

Початок

Дошкільний навчальний заклад № 1 загального розвитку управління освіти

Ужгородської ради

Закарпатської області

(ДНЗ № 1)

Наконечна

Олена

Анатоліївна

18.08.2017

17.30

Дошкільний навчальний заклад № 2 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №2)

Тимко

Марія

Василівна

21.06.2017

13.00

Дошкільний навчальний заклад  № 6 загального розвитку Ужгородської міської ради

Закарпатської області

(ДНЗ №6)

Афоніна

Людмила Михайлівна

28.07.2017

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 7 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №7)

Гайова

Тетяна

Михайлівна

18.08.2017

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 8 «Дзвіночок» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №8)

Зінич

Зінаїда

Петрівна

02.06.2017

13.00

Дошкільний навчальний заклад  № 12 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ «12)

Ступак

Ганна

Василівна

25.08.2017

17.30

Дошкільний навчальний заклад  № 15 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №15)

Рубець Магдалина Іванівна

20.06.2017

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 16 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №16)

Вітязь

Лариса

Тарасівна

22.08.2017

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 18 санаторного типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №18)

Колодій

Ганна

Степанівна

02.06.2017

16.30

Дошкільний навчальний заклад  № 19 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №19)

Криванич

Світлана

Олександрівна

16.06.2017

17.30

Дошкільний навчальний заклад  № 20 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

 (ДНЗ №20)

Ковач

Марія

Дмитрівна

08.06.2017

17.30

Дошкільний навчальний заклад  № 21 «Ластовічка» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ № 21)

Жменяк

Віра

Семенівна

 

10.08.2017

17.30

Дошкільний навчальний заклад  № 26 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

 (ДНЗ №26)

Ковтик

Ольга

Іванівна

17.08.2017

18.00

Дошкільний навчальний заклад  № 28 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №28)

Рубіш

Любов

Іванівна

18.08.2017

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 29 «Дивосвіт» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ № 29)

Чаварга

Ольга

Юріївна

29.08.2017

18.00

Дошкільний навчальний заклад  № 30 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №30)

Блага

Ганна

Володимирівна

08.06.2017

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 31 управління освіти Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ № 31)

Кедюлич

Тетяна

Василівна

06.07.2017

17.30

Дошкільний навчальний заклад  № 33 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

 (ДНЗ №33)

Швардак

Оксана

Григорівна

09.06.2017

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 36 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ № 36)

Стан

Віра

Василівна

08.06.2017

13.00

Дошкільний навчальний заклад  № 38 загального розвитку управління освіти

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №38)

Шнайдер

Оксана

Степанівна

08.06.2017

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №39)

Фучко

 Ольга

Миколаївна

17.08.2017

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 40 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

 (ДНЗ№40)

Ворожильник

Марія

Михайлівна

16.06.2017

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 42 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №42)

Касинець

Оксана

Іванівна

01.06.2017

17.00

Дошкільний навчальний заклад  № 43 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №43)

Чиж

Ольга

Михайлівна

18.08.2017

17.00

Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня № 1 з поглибленим вивчення англійської мови

(ЗОШ І ст..№ 1)

Черкашина

Еріка

Анатоліївна

02.06.2017

16.00

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів

(УСЗОШ № 2)

Кирлик

Ярослав

Юрійович

23.08.2017

18.00

Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови 

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УСШ № 3)

Фесенко

Світлана

Сапаргаліївна

18.08.2017

16.00

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 із поглибленим вивченням словацької мови

Ужгородської міської ради

(СЗОШ № 4)

Фединець

Марія

Іванівна

16.06.2017

13.00

Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УСШ № 5)

Кіндюх

Петро

Ярославович

13.06.2017

17.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.С. Ґренджі-Донського Ужгородської міської ради

Закарпатської області

(УЗОШ № 6)

Кіштулинець

Богдан

Михайлович

06.06.2017

17.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 7)

Реган

Діана

Іванівна

09.06.2017

14.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 8)

Мигалина

Лариса

Іванівна

17.08.2017

16.00

Навчально-виховний комплекс «Ужгородський економічний ліцей- ЗОШ І-ІІ ступенів»  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «УжЕЛ»)

Роман

Людмила

Володимирівна

23.08.2017

16.00

Ужгородська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 з угорською мовою навчання  

 ім. Дойко Габора

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 10)

Кеслер

Стелла

Михайлівна

22.08.2017

16.00

Багатопрофільний ліцей «Інтелект»  – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №11 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(БПЛ «Інтелект»-ЗОШ № 11)

Макара

Наталія

Анатоліївна

Звіт керівника переноситься через участь Наталії Анатоліївни  у Міжнародному педагогічному Фестивалі "Педагогика 21 століття"

 

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 12)

Харіна

Ярина

Юріївна

23.08.2017

17.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №13 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 13)

 

 

 

Загальноосвітня школа І ступеня №14 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 14)

 

Легеза

Оксана

Іванівна

09.06.2017

14.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 15)

Поліщук

Володимир Петрович

18.05.2017

16.00

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗОШ № 16)

Олашин

Оксана

Миколаївна

15.06.2017

15.00

Навчально-виховний комплекс

«Гармонія» 

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Гармонія»)

Карпинець

Марина

Володимирівна

29.08.2017

15.00

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №19 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 19)

Ващук

Світлана

Георгіївна

23.08.2017

16.00

Ужгородська  загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №20  - ліцей «Лідер» Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 20-ліцей «Лідер»)

Комарницький

Мар’ян

Несторович

19.05.2017

17.00

Класична гімназія

 

Роман

 Сергій

Іванович

16.06.2017

18.00

НВК «ЗОШ І ст. з угорською мовою навчання -  угорськомовна гімназія»

Ковач

Петро

Петрович

25.08.2017

18.00

Лінгвістична гімназія                  ім. Т. Г. Шевченка

Ужгородської міської ради Закарпатської області

Попович

Любов

Петрівна

15.06.2017

11.00

Спеціалізований навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» з поглибленим вивченням англійської мови «Ялинка» Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Ялинка»)

Рибак

Світлана

Степанівна

30.05.2017

17.00

Навчально-виховний комплекс «Престиж»

Ужгородської міської ради

 Закарпатської області

(НВК «Престиж»)

 

 

Гриценко

Наталія

 Іванівна

12.06.2017

17.00

Спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок» Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Пролісок»)

Різак

Тетяна

Михайлівна

29.08.2017

17.30

Спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням іноземних мов «Первоцвіт»  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Первоцвіт»)

Макара

Оксана

Василівна

01.06.2017

16.00

Навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням іноземних мов «Веселка» Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Веселка»)

Гебур

Зоряна Богданівна

31.05.2017

11.00

Ужгородський центр професійно-технічної освіти

Тимко Сергій Миронович

21.06.2017

14.00

Ужгородське вище комерційне училище КНТЕУ

Гондорчин Лідія Павлівна

30.06.2017

13.00

Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування

Кощак Віктор Йосипович

23.06.2017

14.00

Інформація по використанню коштів по ДНЗ за серпень 2017 р.

Переглянути інформацію

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2017 рік

 
 Централізоване ведення бухгалтерського обліку  Централізоване ведення бухгалтерського обліку  Централізоване ведення бухгалтерського обліку
 

 Керівництво і управління у відповідній

сфері у містах республіканського

Автономної Республіки Крим та обласного значення

 Керівництво і управління у відповідній

сфері у містах республіканського Автономної

Республіки Крим та обласного значення

 Керівництво і управління у відповідній

сфері у містах республіканського Автономної

Республіки Крим та обласного значення

     

Надання допомоги дітям-сирітам

та дітям, позбавлених батьківського

піклування, яким виповняється 18 років.

Надання допомоги дітям-сирітам та дітям,

позбавлених батьківського піклування,

яким виповняється 18 років.

Надання допомоги дітям-сирітам та дітям,

позбавлених батьківського піклування,

яким виповняється 18 років.

Інші освітні програми Інші освітні програми  Інші освітні програми
 
   

Підготовка робітничих кадрів професійно-технічними

закладами та іншими закладами освіти

Підготовка робітничих кадрів професійно-технічними

закладами та іншими закладами освіти

Підготовка робітничих кадрів професійно-технічними

закладами та іншими закладами освіти

Надання загальної середньої

освіти загальноосвітнім навчальним

закладам, спецалізованим школами,

ліцеями, гімназіями,колегіюмами

Надання загальної середньої

освіти загальноосвітнім навчальним

закладам, спецалізованим школами,

ліцеями, гімназіями,колегіюмами

Надання загальної середньої

освіти загальноосвітнім навчальним

закладам, спецалізованим школами,

ліцеями, гімназіями,колегіюмами

Надання загальної середньої освіти

загальноосвітнім навчальним закладам,

спецалізованим школами, ліцеями, гімназіями,колегіюмами

Надання загальної середньої

освіти загальноосвітнім навчальним

закладам, спецалізованим школами,

ліцеями, гімназіями,колегіюмами

Надання загальної середньої освіти

загальноосвітнім навчальним закладам,

спецалізованим школами, ліцеями,

гімназіями,колегіюмами

 

 

 Дошкільна освіта  Дошкільна освіта  Дошкільна освіта
Дошкільна освіта Дошкільна освіта  
 

 

Зміни Інші освітні програми Зміни Інші освітні програми Зміни Інші освітні програми
Зміни Інші освітні програми    
   

Зміни Надання загальної середньої                                         

освіти загальноосвітнім навчальним

закладам, спецалізованим школами,

ліцеями, гімназіями,колегіюмами

Зміни Надання загальної середньої                                            

освіти загальноосвітнім навчальним

закладам, спецалізованим школами,

ліцеями, гімназіями,колегіюмами

Зміни Надання загальної середньої                                            

освіти загальноосвітнім навчальним

закладам, спецалізованим школами,

ліцеями, гімназіями,колегіюмами

Зміни Надання загальної середньої

освіти загальноосвітнім навчальним         

закладам, спецалізованим школами,

ліцеями, гімназіями,колегіюмами

Зміни Надання загальної середньої

освіти загальноосвітнім навчальним       

закладам, спецалізованим школами,

ліцеями, гімназіями,колегіюмами

Зміни Керівництво і управління

у відповідній сфері у містах, селищах.

Зміни Керівництво і управління

у відповідній сфері у містах, селищах.

Зміни Керівництво і управління

у відповідній сфері у містах, селищах.