пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



Новини управління освіти Ужгородської міської ради

ІІ етап конкурсу початкового технічного моделювання молодших школярів “Юний технік”

Переможці ІІ етапу 
Серед учнів 2-4 класів: переможець учень 2 класу НВК "Престиж" з роботою "Лунохід", Кохан Павло

                    5-6 класів: учень 6 класу УЗОШ №12 з роботою "Планер", Дуб Даниїл
                    7-9 класів: учень 8 класу УЗОШ №6 з роботою "Танк", Нечитайло Назар

 

 

 

Протоколи результатів ІІ етапу конкурсу  початкового технічного моделювання молодших школярів “Юний технік”

 

Оцінювання проводиться за такими критеріями:

 

  • правильність, завершеність та повнота виконання завдання – макс.15 балів
  • рівень технічного виконання та художньої майстерності - макс. 15 балів
  •  наявність елементів творчості – макс. 10 балів.

 

За виконання практичного завдання учень може отримати максимально 40 балів. 

 

Протокол №1

учасників 2-4 класів

 

Шифр

роботи

Клас

Прізвище, імя

Начальний заклад

Разом

Місце

 

 

40 б.

 

1

2-Б

Кохан Павло

НВК «Престиж»

40

І

2

3-А

Пришляк Марія

УЗОШ №15

32

2

3

4

Балаж Крістіан

УЗОШ №15

39

2

4

3

Потолап Іван

СНВК «Пролісок»

35

2

 

 

 

Протокол №2

 

учасників 5-6 класів

 

Шифр

роботи

Клас

Прізвище, імя

Навчальний заклад

Разом

Місце

 

 

40 б.

 

5

5

Жоффчак Владислав

УСШ №5

39

2

6

5

Пендлишак Андрій

УЗОШ №6

38

2

7

6

Чеверда Каміла

УЗОШ №7

39

2

8

6

Єсеновські Юрій

УЗОШ №7

39

2

9

6

Дуб Юрій

УЗОШ №12

33

2

10

6

Дуб Даниіїл

УЗОШ №12

40

І

14

6

Яцків Іван

УЗОШ №8

39

2

 

 

 

Протокол №3

 

учасників 7-8 класів

 

Шифр

роботи

Клас

Прізвище, імя

Навчальний заклад

Разом

Місце

 

 

40 б.

 

11

7

Мандич Ніколетта

УЗОШ №7

39

2

12

7

Симкович Ігор

БПЛ «Інтелект»

35

2

13

8

Янтолик Юрій

Лінгвістична гімназія

39

2

15

9

Макар Тарас

УЗОШ №19

38

2

16

8

Нечитайло Назар

УЗОШ №6

40

І

17

7

Стегура Олександр

УЗОШ №12

39

2

 

 

 

 

 

Голова журі            Дудинець Ж.І.     

 

Члени журі:

Баран Ігор Владиславович

 

Єрусалим Хайл

 

Кіш Михайло

 

Капраль Мар’яна Михайлівна

 

Криницька Тетяна Михайлівна

 

Ганус Віктор Михайлович

 

Ситнова Алла Людвигівна