пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

23 березня в УЗОШ І-ІІІ ст. №6 відбулося міське методичне об’єднання вчителів української мови і літератури в рамках освітнього проекту «Аудіо- відеоматеріали – на допомогу вчителю-словеснику».

Семеро вчителів  навчального закладу демонстрували майстер-класи та ділилися досвідом щодо використання  інформаційно-комунікаційних технологій як на уроках мови, літератури,  так і в позакласній роботі.

Досвідчені педагоги мали можливість провести ряд цікавих практичних занять з вчителями-філологами  міста.

Однією з родзинок зазначеного вище заходу було  представлення досвіду роботи вчителем Соханич М.С. щодо впровадження однієї із сучасних форм популяризації – це буктрейлер. «Книга в кадрі»--  саме так звучала тема виступу педагога І категорії. Кожен із присутніх мав можливість  зробити  перші кроки до  створення буктрейлера.

 

Учителі – методисти і старші вчителі представили надзвичайно цікаві та корисні матеріали щодо використання ІКТ,  досить незвичні форми роботи  під час вивчення фразеологізмів,  у процесі вивчення синтаксису; йшла мова і про мультимедійний супровід уроків української літератури. Присутні мали можливість переглянути уривки відеоуроку вчителя-методиста та запропонувати свої форми та прийоми. Звучав і живий голос поетів через використання аудіоматеріалів та були запропоновані різні форми роботи на уроках літератури.

Хочеться подякувати вчителям, учасникам освітнього проекту.  та куратору філологів школи Кривуці М.І. за цікаво проведені майстер-класи.  

 

Грицина Н.Ю. ( учитель-методист) – тема виступу «Мультимедійний супровід уроків української літератури»


 

 
Соханич М.С. ( спеціаліст І категорії) – тема виступу «Книга в кадрі. Буктрейлер – сучасна форма популяризації художньої книги. Кроки до створення. 

 
Вароді Х.В.( Христина Керита) – тема виступу «Голоси поетів як автограф епохи»
 

Булеца О.А. (учитель-методист) – тема виступу «Прикрась життя українською»

Практикум веде старший учитель Кирлик К.І.— тема «Глибина дивного слова» (використання ІКТ під час вивчення фразеологізмів)

 Робота над завданнями, запропонованими вчителем-методистом Пушавер М.М., під час перегляду відеоуроку вчителя —тема «Методичні орієнтири».


 
 Сахарнацька О.В. ( спеціаліст) – тема виступу «Педагогічні умови формування любові до української мови та літератури у позакласній роботі»