пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Вітаємо переможців конкурсу

У грудні-січні 2017-2018 н.р. у м. Ужгороді пройшов І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край».

На Конкурс надійшло понад 100 робіт від закладів освіти м. Ужгорода. 22 січня компетентне журі підвело підсумки. Переможцями конкурсу стали:

 у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» 

   а) молодша категорія:

  • Синько Денис – учень класичної гімназії (І місце)
  • Слипко Богдан –  учень УЗОШ І-ІІІ ст. №20 – ліцею «Лідер» (ІІ місце)
  • Перська Вікторія — учениця  БПЛ «Інтелект» - ЗОШ І-ІІІ ст. №11 (ІІІ місце)
  • Юнгвірт  Богдан – учень УЗОШ І-ІІІ ст. №16.

 

б) середня категорія:

  • Помасник Владислав – учень класичної гімназії (І місце)
  • Манайло  Олександра – учениця УЗОШ І-ІІІ ст. №15 (І місце)
  • Александра Дар’я – ученицю УЗОШ І-ІІІ ст.  №12 (ІІ місце)
  • Курбатова Ангеліна   - учениця БПЛ «Інтелект» -ЗОШ І-ІІІ ст. №11 (ІІ місце)
  • Мирончук Едіта – учениця Лігвістичної гімназії (ІІІ місце)
  • Шершун Регіна   - учениця УЗОШ І-ІІІ ст. №9
  • Слепко Вікторія – учениця УЗОШ І-ІІІ ст. -  ліцею «Лідер»
  • Хрущ Роман  – учень  БПЛ «Інтелект» - ЗОШ І-ІІІ ст. №11 (ІІІ місце).

в) старша категорія:

    • Павельєв Мирослав -  вихованець МСРЦ «Дорога життя», учня УЗОШ І-ІІІ ст. №20 - ліцею «Лідер» (І місце).

у номінації «Образотворче мистецтво» 

 а) молодша категорія:

  • Гамімурка Анфіса – учениця УСШ І-ІІІ ст.№3 (І місце)
  • Сливка Глорія –  учениця УСШ І-ІІІ ст. №3 (ІІ місце)
  • Коцур Антон — учень УСШ І-ІІІ ст. №3 (ІІІ місце).

б) середня категорія:

  • Соломка Олександра – учениця лінгвістичної  гімназії (І місце)
  • Шулековська Лілла Олександрівну  – учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - угорськомовна гімназія» (ІІ місце)
  • Відянська Дар’я  - учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - угорськомовна гімназія» (ІІІ місце)
  • Лук’яненко   Катерина – учениця «НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - угорськомовна гімназія» (ІІІ місце)

в) старша категорія:

  • Сливка Ліліана – учениця  УЗОШ І-ІІІ ст. № 10 (І місце)
  • Щербак   Каріна – учениця УСШ І-ІІІ ст. №3 (ІІ місце)

Вітаємо переможців і бажаємо учасникам нових злетів,  перемог, натхнення  і мрій!