пл. Жупанатська, 3,
м. Ужгород,  88000
тел.: 61-30-90,  тел./факс: 3-32-22;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Новини управління освіти Ужгородської міської ради

Конструктивний діалог вчителя біології та науковця

Зустріч з автором підручника – це прекрасна нагода до конструктивного діалогу  вчителя і науковця. Саме така зустріч, за сприяння видавництва «Ранок», відбулась 12 грудня в Ужгородській ЗОШ I-III  ступенів №20 –ліцею «Лідер» з Задорожним Костянтином Миколайовичем, кандидатом біологічних наук, автором підручника «Біологія» для учнів 8-го та 9-го  класів, на яку були  запрошені вчителі  біології   нашого   міста.

Костянтин Миколайович з особливою майстерністю презентував цікаві методи викладання біології, які спонукають учнів до вивчення предмету. Він уміло продемонстрував  красу біології, доволі легко трансформуючи складний навчальний матеріал  у простий та доступний. Жоден присутній педагог у залі   не залишився  байдужим. Зустріч з автором підручника була цікавою, змістовною, насиченою, корисною. Ми сподіваємось на подальшу співпрацю.

Методист управління освіти Ужгородської міської ради  О.Павлючок-Гогерчак